Anasayfa Analiz Ethereum Kayıpları Telafi Ediyor! İşte Beklenen Tüm Seviyeler...

Ethereum Kayıpları Telafi Ediyor! İşte Beklenen Tüm Seviyeler...

Analiz

Kayıpları telafi eden Ethereum (ETH) fiyatında bundan sonra hangi seviyeleri görebiliriz? Ayrıntılar burada...

Ethereum Kayıpları Telafi Ediyor! İşte Beklenen Tüm Seviyeler...

Ethereum (ETH) fiyatı 2.220 doların üzerinde kayıplarını telafi ediyor. 2.285 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde net bir hareket olması durumunda Ethereum fiyatı yükseliş ivmesi kazanabilir.

  • Ethereum fiyatı 2.180 dolar ve 2.200 dolar seviyelerinin üzerinde yeni bir artış başlattı.
  • Fiyat 2.220 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.215 dolar civarında dirençle büyük bir düşüş kanalının üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • 2.285 dolar ve 2.300 dolar seviyelerinin üzerinde bir kapanış olması durumunda işlem çifti güçlü bir yükseliş başlatabilir.

Ethereum fiyatı 2.100 dolar bölgesinin üzerinde desteklenmeye devam etti. Fiyat bir taban oluşturdu ve 2.150 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde bir toparlanma dalgası başlatmayı başardı.

2.180 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde iyi bir artış oldu. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.215 dolar civarında dirençle büyük bir düşüş kanalının üzerinde bir kırılma yaşandı. Ethereum fiyatı şu anda 2.220 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.

Ethereum Kayıpları Telafi Ediyor! İşte Beklenen Tüm Seviyeler...

Yukarı yönde fiyat 2.285 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. Bir sonraki kilit direnç 2.350 dolar seviyesine yakın. Ana direnç 2.400 dolar seviyesine yakın.

2.400 dolarlık bölgenin üzerinde net bir hareket, fiyatı 2.500 dolar seviyesine doğru gönderebilir. Bir sonraki direnç 2.580 dolarda bulunuyor. Daha fazla kazanç 2.640 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.285 dolarlık direnci kıramazsa yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.230 dolar seviyesine veya 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın.

Bir sonraki temel destek 2.180 dolar. Ana destek 2.120 dolara yakın. 2.120 doların altındaki aşağı yönlü bir kırılma, başka bir büyük düşüşe yol açabilir.

Belirtilen durumda fiyat 2.000 dolarlık desteği tekrar ziyaret edebilir. Daha fazla kayıp, yakın vadede 1.880 dolarlık destek bölgesinin test edilmesini gerektirebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Kayıpları Telafi Ediyor! İşte Beklenen Tüm Seviyeler... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar