Anasayfa Analiz Ethereum Kazançları Düzeltti: Lider Altcoin için Sırada Ne Var?

Ethereum Kazançları Düzeltti: Lider Altcoin için Sırada Ne Var?

Analiz

Kazançları düzelten Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Ethereum Kazançları Düzeltti: Lider Altcoin için Sırada Ne Var?

Ethereum (ETH) fiyatı 1.650 dolar civarında dirençle karşılaştı. Ethereum fiyatı kazançları düzeltti ancak 1.620 dolarlık destek başka bir yukarı yönlü harekete yol açabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.650 dolarlık direncin üzerinde önemli bir yukarı yönlü kırılmayı hedefliyor.
  • Fiyat 1.625 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.625 dolar civarındaki dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • 1.650 dolar ve 1.670 dolar seviyelerinin üzerinde bir kapanış olması durumunda işlem çifti yükseliş ivmesi kazanabilir.

Ethereum fiyatı 1.620 dolarlık direncin üzerine çıkmayı başardı. Ancak Ethereum fiyatı 1.650 dolarlık direncin üzerine çıkmak için güç kazanmakta zorlandı.

1.630 dolar seviyesinin altında aşağı yönlü bir düzeltme yaşandı. Fiyat 1.620 doların altına bile sıçradı ancak olumsuzluklar sınırlıydı. 1.613 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda yükseliyor. 1.620 dolar seviyesinin üzerinde bir kırılma yaşandı.

Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.625 dolar civarındaki dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma gerçekleşti. Ethereum fiyatı şu anda 1.625 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.

Yukarı yönde fiyat 1.635 dolar seviyesine yakın bir dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç 1.650 dolar seviyesine yakın. 1.650 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, fiyatı 1.670 dolarlık dirence doğru gönderebilir.

Ethereum Kazançları Düzeltti: Lider Altcoin için Sırada Ne Var?

1.670 doların üzerinde bir kapanış olması durumunda fiyat güçlü bir yükseliş başlatabilir. Bir sonraki büyük engel 1.750 dolar seviyesine yakın. 1.750 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış ise Ethereum fiyatını 1.880 dolara doğru gönderebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.650 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.620 dolar seviyesine yakın.

İlk temel destek 1.610 dolara yakın. Bir sonraki temel destek 1.585 dolar. 1.585 doların altındaki aşağı yönlü bir kırılma, başka bir düşüş dalgası başlatabilir. Belirtilen durumda fiyat yakın vadede 1.520 dolar seviyesine bile düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Kazançları Düzeltti: Lider Altcoin için Sırada Ne Var? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar