Anasayfa Analiz Ethereum Kazançlarını Düzeltiyor: Bu Seviyeye Kadar Düşebilir...

Ethereum Kazançlarını Düzeltiyor: Bu Seviyeye Kadar Düşebilir...

Analiz

Ethereum (ETH) geçtiğimiz gün yaptığı rallinin ardından an itibarıyla kazançlarını pekiştiriyor. Peki kritik seviyeler neler? Hangi bölgelere dikkat edilmeli?

Ethereum Kazançlarını Düzeltiyor: Bu Seviyeye Kadar Düşebilir...

Ethereum (ETH) fiyatı, ABD Doları karşısında 1.930 dolardan gelen kazançları düzeltiyor. Ethereum (ETH), 1.820 dolara doğru uzun bir düşüş olmazsa yeni bir artış başlatabilir.

  • Ethereum (ETH) şu anda 1.930$ direncinden daha düşük bir düzeltme yapıyor.
  • Fiyat 1.850 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama'nın (MA) üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD çiftinin saatlik grafiğinde 1.900$ civarındaki destekle bağlantılı oluşan bir yükseliş trendi çizgisinin altında kırılma oldu.
  • Ticaret çifti önümüzdeki süreçte 1.900$ ve 1.930$'daki direnç seviyelerinin üzerine çıkabilir.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Ethereum'un fiyatı 1.850 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıktı. Ethereum (ETH), ayılar ortaya çıkmadan önce bile 1.900 doların üzerine çıktı. 1.930 dolar civarında bir yüksek oluştu ve fiyat şimdi Bitcoin'e benzer şekilde kazançları düzeltiyor.

1.900 dolar ve 1.880 dolar seviyelerinin altına bir hareket oldu. Ayrıca, ETH/USD çiftinin saatlik grafiğinde 1.900$ civarındaki destekle bağlantılı oluşan bir yükseliş trendi çizgisinin altında kırılma oldu.

Ethereum (ETH) hala 1.850 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama'nın (MA) üzerinde işlem görüyor. Acil direnç 1.900 dolar seviyesinin yakınında. Bir sonraki büyük direnç 1.930 dolar seviyesinde konumlanıyor.

Ethereum Kazançlarını Düzeltiyor: Bu Seviyeye Kadar Düşebilir...

Boğalar, Ethereum'u son zamanların en yüksek seviyesinin üzerine pompalamayı başarırsa, fiyat 1.950 doları bile geçebilir. Bir sonraki direnç 2.000$ yakınında bulunuyor ve bunun üzerinde boğalar 2.050$ seviyesine doğru bir hareketi hedefleyebilir.

2.050 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde daha fazla kazanç, fiyatı 2.120 dolarlık dirence doğru gönderebilir diyebiliriz.

Olumsuz Senaryolar Neler?

Ethereum (ETH) 1.930 dolarlık direnci aşamazsa aşağı yönlü hareketine devam edebilir. Aşağı yöndeki ilk destek, 1.865 dolar seviyesinin yakınında.

Bir sonraki büyük destek 1.820 dolar seviyesine ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama (MA) yakın. 1.820 dolarlık desteğin altında bir kırılma olursa, fiyat 1.800 doları test edebilir. Daha fazla kayıp, fiyatı önümüzdeki günlerde 1.750$ bölgesine ve hatta 1.720$ bölgesine düşürebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Teknik Göstergeler:

Saatlik MACD MACD yükseliş bölgesinde ivme kaybediyor.

Saatlik RSI RSI şu anda 50 seviyesinin yakınında.

Ana Destek Seviyesi – 1.820$.

Ana Direnç Seviyesi – 1.930$.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Kazançlarını Düzeltiyor: Bu Seviyeye Kadar Düşebilir... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar