Anasayfa Analiz Ethereum, Kilit Seviyenin Altında Kaldı: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Ethereum, Kilit Seviyenin Altında Kaldı: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Analiz

1.600 doların üzerine yeni bir artış başlatamayan Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Ethereum, Kilit Seviyenin Altında Kaldı: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.600 doların üzerine yeni bir yükseliş başlatamadı. Söz konusu fiyat şu anda 1.550 dolarlık destek bölgesinin üzerinde kalmak için mücadele ediyor. 

  • Ethereum fiyatı düşüşünü genişletti ve 1.550 dolarlık destek bölgesini test etti.
  • Fiyat 1.580 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın hemen altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.570 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.
  • Boğalar 1.550 dolarlık desteği koruyamazsa işlem çifti daha da düşebilir.

Ethereum fiyatı 1.650 doların üzerine yerleşmek için mücadele etti ve yeni bir düşüş başlattı. Ethereum fiyatı 1.620 dolar ve 1.600 dolar destek seviyelerinin altında işlem gördü. Fiyatın düşüşü uzatmasından önce kısa bir konsolidasyon aşaması yaşandı.

1.575 dolarlık desteğin altına bir hareket oldu ve fiyat 1.550 doları test etti. 1.553 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda kayıplarını pekiştiriyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.570 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.

Ethereum fiyatı şu anda 1.580 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın hemen altında işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat 1.570 dolar seviyesinin ve trend çizgisinin yakınında dirençle karşı karşıya. 

Ethereum, Kilit Seviyenin Altında Kaldı: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

İlk büyük direnç 1.600 dolar bölgesine yakın. 1.600 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, makul bir yükseliş başlatabilir. 

Belirtilen durumda Ethereum fiyatı yükselebilir ve 1.660 dolarlık dirence doğru toparlanabilir. Daha fazla kazanç, 1.720 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.570 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.550 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki temel destek 1.520 dolar. 1.520 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, fiyatı daha da düşürebilir. Belirtilen durumda fiyat 1.480 dolar seviyesine düşebilir. Daha fazla kayıp ise Ethereum fiyatını 1.420 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum, Kilit Seviyenin Altında Kaldı: Bu Seviyeleri Görebiliriz! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar