Anasayfa Analiz Ethereum Konsolidasyona Girdi: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum Konsolidasyona Girdi: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analiz

Konsolidasyon sürecine giren Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? İşte ayrıntılar...

Ethereum Konsolidasyona Girdi: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum (ETH) fiyatı belirgin bir düşüşün ardından konsolidasyon sürecine girdi. Ethereum fiyatının yakın vadede yeni bir yükseliş başlatmak için 2.275 dolarlık direnci aşması gerekiyor.

  • Ethereum fiyatı 2.000 dolarlık destek bölgesini test ettikten sonra kayıplarını telafi etti.
  • Fiyat 2.320 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.240 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti 2.250 dolar ve 2.275 dolar direnç seviyelerini aşarsa yükseliş ivmesi kazanabilir.

Ethereum fiyatı 2.300 dolar pivot seviyesinin altında belirgin bir düşüşe başladı. Fiyat  2.220 dolar ve 2.200 dolar seviyelerinin oldukça altına düştü. Son olarak boğalar ortaya çıkmadan önce 2.000 dolarlık desteği test etti.

1.980 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda bir toparlanma dalgasına girişiyor. 2.120 dolar ve 2.150 dolar direnç seviyelerinin üzerinde bir hareket oldu. Ethereum fiyatı şu anda 2.320 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. 

Ethereum Konsolidasyona Girdi: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Yukarı yönde fiyat 2.250 dolar bölgesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.240 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var. Bir sonraki temel direnç, 2.275 dolar seviyesine yakın.

2.300 dolarlık bölgenin üzerinde net bir hareket, fiyatı 2.400 dolar seviyesine doğru gönderebilir. Bir sonraki direnç 2.450 dolarda bulunuyor. Daha fazla kazanç, 2.500 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı,  2.275 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.155 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 2.120 dolar. Ana destek şu anda 2.100 dolara yakın. 

2.100 doların altındaki aşağı yönlü bir kırılma, başka bir büyük düşüşe yol açabilir. Belirtilen durumda fiyat, 2.000 dolarlık desteği tekrar ziyaret edebilir. Daha fazla kayıp, yakın vadede 1.880 dolarlık destek bölgesinin test edilmesini gerektirebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Konsolidasyona Girdi: Bu Seviyelere Hazır Olun! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar