Anasayfa Analiz Ethereum Kritik Seviyeye Yaklaştı: Potansiyel Senaryolar Neler?

Ethereum Kritik Seviyeye Yaklaştı: Potansiyel Senaryolar Neler?

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar hangi bölgelere dikkat çekiyor olabilir? Hepsi şimdi tüm ayrıntılarıyla Koinbox'ta...

Ethereum Kritik Seviyeye Yaklaştı: Potansiyel Senaryolar Neler?

Ethereum (ETH) fiyatı, ABD Doları karşısında 1.840$ bölgesinin altında düşüş işaretleri gösteriyor. Ethereum (ETH), 1.720 dolarlık destek bölgesine doğru daha da düşebilir.

  • Ethereum (ETH), 1.850$ ve 1.840$ direnç seviyelerinin altında düşüş ivmesi kazanıyor.
  • Fiyat 1.830 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın (MA) altında işlem görüyor.
  • ETH/USD çiftinin saatlik grafiğinde 1.820$ civarındaki dirençle oluşan bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi var.
  • Ticaret çifti önümüzdeki günlerde 1.850 doların altında kalırsa daha da düşebilir.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Ethereum'un fiyatı 1.850 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde toparlanamadı. Ethereum (ETH) düşüş bölgesinde kaldı ve düşüşünü Bitcoin'e benzer şekilde 1.820 dolar seviyesinin altına uzattı.

Ayılar, fiyatı 1.800 dolar seviyesinin altına çekmeyi başardı. 1.778 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda kayıpları konsolide ediyor. 1.795 dolar seviyesinin üzerinde bir toparlanma dalgası yaşandı. 

Ethereum (ETH) şu anda 1.830 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın (MA) altında işlem görüyor. ETH/USD çiftinin saatlik grafiğinde 1.820$ civarındaki dirençle oluşan bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi de var.

Yukarı yönde, fiyat 1.815 dolar seviyesinin veya trend çizgisinin yakınında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç 1.830 dolar veya 100 saatlik Basit Hareketli Ortalamanın (MA) yakınında.

Ethereum Kritik Seviyeye Yaklaştı: Potansiyel Senaryolar Neler?

İlk kilit direnç 1.835 dolar seviyesinin yakınında. Bir sonraki kilit direnç 1.850 dolar seviyesinde konumlanıyor. 1.850 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, 1.880 dolara doğru iyi bir artış başlatabilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.920$ direncine gönderebilir ve bunun üzerinde fiyat 2.000$ bölgesine yükselebilir.

Olumsuz Senaryolar Neler?

Ethereum (ETH) 1.820$ direncini aşamazsa, düşüşe devam edebilir. Aşağı yöndeki ilk destek, 1.780 dolar seviyesinin yakınında.

İlk büyük destek 1.750 dolar bölgesine yakın. Boğalar 1.750 dolarlık desteği koruyamazsa daha fazla kayıp olabilir. Bir sonraki büyük destek, 1.720 dolarlık destek seviyesinin yakınında. Daha fazla kayıp, fiyatı kısa vadede 1.650$ seviyesine gönderebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Teknik Göstergeler:

Saatlik MACD MACD, düşüş bölgesinde ivme kazanıyor.

Saatlik RSI RSI şu anda 50 seviyesinin altında.

Ana Destek Seviyesi – 1.780$.

Ana Direnç Seviyesi – 1.820$.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Kritik Seviyeye Yaklaştı: Potansiyel Senaryolar Neler? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar