Ethereum Haberleri

Ethereum Kurucu Ortağı Veda Ediyor

Bitcoin ile birlikte sektörün en büyükleri arasında yer alan Ethereum, kurucu ortaklarından olan bir isme veda etmeye hazırlanıyor. Anthony Di Lorio ismini aha önce de duymuş olmalısınız. Ethereum’un kurucu ortaklarından olan bu isim, yaptığı ilginç ve çarpıcı bir açıklama sonrası veda edeceğini duyurdu.

Di Lorio, kendini bu sektörde güvende hissetmediğini ve daha güvenilir bir limanda devam etmek istediğini ifade etti. Bunun yanı sıra insanların kripto paralara eskisi kadar ilgi ve ihtiyaç duymadığını düşündüğünü belirtti. Bu ilginç karar ile birlikte bizler de gelişmeleri siz değerli yatırımcılara aktarmak istedik.

1 milyar dolarlık bir servete sahip olduğu ifade ediliyor ve aslında bu sektördeki en zengin isimlerin başında yer alıyor. Yine yatımlarını da dijital varlıklar üzerine yapan Di Lorio’nun en büyük sıkıntılarından bir tanesi ise can güvenliğinin olmadığını düşünmesidir. Bazıları bunun psikolojik bir soruna dönüştüğünü ifade ediyor. Size ilginç bir detay daha verelim ve neden bu sektörden çekildiğini de daha iyi anlamanıza yardımcı olalım.

Anthony-Di-Lorio-ethereum

Koruma Ordusu ile Geziyor!

Uzunca bir süredir can güvenliğinden endişe duyan ve kendini psikolojik olarak da rahatlatmak isteyen bu isim, kalabalık bir koruma ordusu ile geziyor. Evet yanlış duymadınız! Bu konuda fazlasıyla ciddi ve endişeli olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Mal varlığının her geçen gün katlanarak artması ile birlikte tehdit mesajları da alan bu isim, koruma ordusu ile birlikte kendini daha güvende hissettiğini ifade ediyor.

Sektörden çekilmek istemesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki budur. Ne yazık ki büyük paraların döndüğü bu tür sektörlerde birçok ismin can güvenliği yok. Özellikle mafya ve çeteler, bu tür zengin isimlerin peşini bırakmıyor ve gerek psikolojik gerek fiziksel olarak rahatsız etmeye devam ediyorlar.

Bunun endişesini yaşayan Di Lorio da sektörden çekilme karar aldığını duyurdu ve bakalım bu hamlesi onu ne kadar rahat ettirecek ya da hayal ettiği hayatı yaşamasına ne kadar yardımcı olacak?

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu