Ethereum Haberleri

Ethereum Mart 2021 Fiyat Tahmini

ABONE OL:

Büyük kripto para birimlerini detaylı bir şekilde incelerseniz eğer bu hafta hepsi için kötü bir hafta olduğunu sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. Ethereum fiyatı da bu olumsuz haftadan nasibini almış durumda ve yaşadığı düşüş ile birlikte şok etkisi yarattı diyebiliriz.

Ethereum, Şubat ayının üçüncü haftası baz alındığında, rekor seviyeler sonrası düzeltmeyi genişletti ve bu da kripto para biriminin yakın zamanda bir süre daha düşüş kaydedeceğini gözler önüne seriyor. Tahminler de bu yönde ve bizim ön görülerimiz de benzer şekilde olacaktır.

 data-lazy-srcset=

Fiyat düşmüş olabilir ancak Ethereum hali hazırda aynı ilgi ve popülariteye sahip varlıklardan bir tanesi. Bunun yanı sıra ethereum ağının önemli ölçüde hash oranına sahip olması da yine en önemli hususlardan ve artı detaylardan bir tanesidir. Bu da ethereum’u daha güçlü ve aslında daha güvenilir hale getiriyor. Ethereum’un en temel özelliği olarak da lanse ediliyor fakat ne olursa olsun yatırımcılar hali hazırda Ethereum’a güvenemiyor ve kısa bir süre içerisinde düşüşün daha sert bir şekilde yaşanacağını dile getiriyorlar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Felix Feng: Ethereum'un başarısının arkasında teknoloji yatıyor

Binance, Ethereum ile Rekabet Halinde

Binance, çalışmalarını sürdürüyor ev rekabeti daha güçlü hale getirmek adına şu an yeni bir güncelleme ile devredeler. Ethereum ile rekabet edebilmek için iki önemli projeden söz ediliyor ve bu da kripto para piyasasına damga vuracak bir gelişmeye dönüşecektir. Ethereum’un yerini alabilecek bir blok zinciri bulmaya yönelik çalışmalar da devam ediyor ve eğer bu tür bir şey gerçekleşirse dengeler kesinlikle değişecektir.

Ethereum 2.0 Yolda!

 data-lazy-srcset=

Ethereum kullanıcıları için büyük kolaylık sağlayacağı düşünülen Ethereum 2.0 ile birlikte artık daha da hızlanacaksınız. Saniyede binlerce işlemi işleyecek bir çalışmadan söz ediliyor ve bu gerçekten muazzam bir geliştirme örneği olacaktır. Ethereum 2.0’nin, birkaç katman uygulamasına sahip olacağı ifade ediliyor ve şu an aldığımız bilgi de bu yönde.

Bu sayede, binlerce işlem artık daha hızlı bir şekilde yapılacak ve tabii ki güvenlik seviyesi de belli oranda arttırılmış olacaktır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu