Anasayfa Analiz Ethereum Mücadeleye Devam Ediyor: Yeni Bir Düşüş Gelebilir!

Ethereum Mücadeleye Devam Ediyor: Yeni Bir Düşüş Gelebilir!

Analiz

Bitcoin gibi Ethereum da toparlanmak için mücadele ediyor. ETH fiyatı, belirli koşullar altında yeni bir düşüş başlatabilir.

Ethereum Mücadeleye Devam Ediyor: Yeni Bir Düşüş Gelebilir!

Ethereum (ETH) fiyatı, 1.700 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde toparlanmak için mücadele ediyor. Ethereum fiyatı, 1.700 dolar ve 1.720 dolar seviyelerinin altında kalırsa yeni bir düşüş başlatabilir.

  • Ethereum fiyatı, 1.700 dolar ve 1.720 dolar seviyelerinin üzerinde toparlanmak için mücadele ediyor.
  • Fiyat 1.700 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • Saatlik ETH/USD tablosunda 1.680 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti, yakın vadede 1.700 dolar seviyesinin altında kalırsa başka bir düşüşe başlayabilir.

Ethereum fiyatı, 1.520 dolar seviyesinden bir toparlanma dalgası başlattı. Ethereum fiyatı, Bitcoin ile benzer şekilde 1.550 dolar ve 1.580 dolar seviyelerinin üzerinde toparlanmayı başardı.

Fakat fiyat, 1.700 dolar ve 1.720 dolar seviyelerinin üzerinde toparlanmak için mücadele ediyor. Fiyat, şu anda daha aşağı hareket ediyor. Saatlik ETH/USD tablosunda 1.680 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.

Ethereum fiyatı şu anda 1.700 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat, 1.680 dolar seviyesinin ve trend çizgisinin yakınlarında dirençle karşılaşabilir.

Ethereum Mücadeleye Devam Ediyor: Yeni Bir Düşüş Gelebilir!

Bir sonraki direnç 1.690 dolar veya 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınlarında oluşuyor. İlk büyük direnç 1.700 dolar ve 1.720 dolar seviyesinin yakınlarında şekilleniyor. 1.720 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, kısa vadede iyi bir artış başlatabilir. 

Bir sonraki büyük direnç 1.750 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. Daha fazla kazanç, fiyatı önümüzdeki günlerde 1.820 dolar ve hatta 1.880 dolar direncine gönderebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

Ethereum fiyatı, 1.700 dolarlık direnç seviyesini aşamazsa, başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek, 1.620 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor.

İlk büyük destek 1.600 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 1.600 dolar seviyesinin altında aşağı yönlü bir kırılma olursa, daha fazla kayıp olabilir. 

Bir sonraki büyük destek, 1.565 dolar destek seviyesinin yakınlarında şekilleniyor. Daha fazla kayıp, fiyatı yakın vadede 1.520 dolar seviyesine gönderebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Mücadeleye Devam Ediyor: Yeni Bir Düşüş Gelebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar