Ethereum HaberleriKripto Para Haberleri

Ethereum ne kadar oldu? Son yılların en düşüğü!

Ethereum fiyatı 18 ayın en düşük seviyesine gerileyerek 126 dolara geriledi. Ethereum ne kadar oldu? Sorularının etkisinde belirsizliklerin artması ve en büyük düşüş yaşayan kripto paralardan bir tanesi olan ETH’nin son düşüşleri koin sahiplerini de üzdü. Bitcoin’de düşüşler etkisini sürdürürken, Ethereum fiyatındaki düşüşlerinde oldukça fazla yükselmesi piyasanın kötü gidişatının devam edeceğini gösterdi.

Ethereum fiyatı 18 ayın en düşük seviyesi olan 126 dolara geriledikten sonra tekrar 131 dolara yükseldi. Fiyatı 18 ayın en düşük seviyesine gerilemesi ile ETH sahiplerinin son derece tepkisine sebep olan ve bir anda satışların yükselmesine sebep olan düşüşlerin etkisinin bir süre boyunca 100 dolara kadar gerilemesi beklentisini beraberinde getirdi. 100 dolara gerilemesine yönelik tahminler bulunan ETH’nin 100 dolarlık seviyeye gerilemesi durumunda piyasa hacminin 7 milyar dolar ila 8 milyar dolar arasında durabilecek olduğu, bunun ise 4. sıraya gerilemesine ”ramak” kalabilecek olduğunu gösterdiği beklentisi doğdu.

Ethereum fiyatında gerileme geçici olabilir

Ethereum fiyatındaki gerilemeler ve yükselişlerin hiçbiri kalıcı değil. Fiyat değişimleri görülmesi ayı piyasalarında son derece fazla görülebilirken, kripto para piyasası hacminde de ciddi değişimlerinin sebeplerinden gösteriliyor. Ethereum piyasa hacminin gerilemesi ile tüm kripto para piyasası hacminde gerilemeler görülebiliyor ve bu gerilemeler dolayısı ile koin sahiplerinin bir kısmı daha büyük endişeye kapılabiliyorlar.

Ethereum aldığım tarihten bugüne kadar 18 ayın en düşük seviyesine geriledi. bu benim için son derece üzücü ve endişe etmem için gayet iyi sebep. satış yapıp yapmamak konusunda kesin karar veremiyorum ama 100 dolar seviyesine gerileyecek olursa satma şansım da kalmayacak ve tamamen büyük oranda zarar etmiş olacağım ve param yanmış olacak. yatırım yaparken bundan sonra ayı piyasalarını göz önünde bulundurarak yatırım yapacağım.

~Ethereum sahibi~

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu