Anasayfa Analiz Ethereum Olumlu Sinyaller Veriyor: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum Olumlu Sinyaller Veriyor: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analiz

Kazançlarını konsolide eden Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Ethereum Olumlu Sinyaller Veriyor: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum (ETH) fiyatı 2.050 doların üzerine çıktı. Ethereum fiyatı şu anda kazançlarını konsolide ediyor ve yakında 2.150 dolar seviyesine doğru bir yükseliş daha hedefleyebilir.

  • Ethereum fiyatı güçleniyor ve 2.080 dolarlık bölgenin yakınında dirençle karşılaşıyor.
  • Fiyat 2.030 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.080 dolar civarında dirençle oluşan kısa vadeli bir üçgen formasyonu var.
  • İşlem çifti 2.080 dolar ve 2.090 dolar direnç seviyelerini aşarsa yükselişini uzatabilir.

Ethereum fiyatı 2.000 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde güçlü bir yükselişe başladı. Ethereum fiyatı dün 2.050 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkarak Bitcoin'den daha iyi bir performans gösterdi. Fakat boğalar 2.080 dolar ve 2.090 dolar seviyelerine yakın dirençlerle karşılaştı.

2.092 dolar civarında bir tepe oluştu ve fiyat şu anda kazançlarını pekiştiriyor. 2.060 dolar seviyesinin altında küçük bir düzeltme yaşandı. 

Ethereum fiyatı 2.030 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde. Yukarı yönde fiyat 2.080 dolar bölgesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.080 dolar civarında dirençle oluşan kısa vadeli bir üçgen formasyonu var.

Ethereum Olumlu Sinyaller Veriyor: Bu Seviyelere Hazır Olun!

İlk kilit direnç 2.090 dolar seviyesine yakın. 2.090 dolar seviyesinin üzerinde net bir hareket, fiyatı 2.150 dolarlık direnç bölgesine doğru gönderebilir. Bir sonraki direnç 2.200 dolar yakınında ve bunun üzerinde fiyat 2.250 dolar seviyesine doğru bir hareketi hedefleyebilir. Daha fazla kazanç ise 2.320 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.080 dolarlık direnci kıramazsa yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.055 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki destek 2.010 dolar. 

Temel destek şu anda 1.975 dolar. Bu seviyenin altına doğru bir kırılma daha fazla kaybı tetikleyebilir. Belirtilen durumda fiyat kısa vadede 1.930 dolarlık destek bölgesine doğru düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Olumlu Sinyaller Veriyor: Bu Seviyelere Hazır Olun! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar