Analizler

Ethereum, Polkadot, Chainlink Fiyat Analizi: 7 Temmuz

Piyasadaki kripto para birimlerinin çoğu, son birkaç gün içinde görülen fiyat artışlarını sürdüremedi. Örneğin, Ethereum için, özellikle karışık bir ticaret haftası oldu, ETH nihayet bir kez daha altına düşmeden önce 2300 dolarlık direnç seviyesini geçti.

Ancak basın zamanında, madeni para kaybettiği gücünün bir kısmını geri kazanmıştı. DOT, anlık desteğinden geri döndü, ancak yine de 16.70 dolarlık direnç seviyesini kırmak için mücadele etti ve nihayet LINK, son 24 saatte işlem hacminde bir artış kaydetti.

Ethereum [ETH]

Ethereum, Polkadot ve Chainlink Fiyat Analizi: 6 Temmuz

Saatlik %0.5’lik bir kazançla Ether, basın zamanında 2375.40 dolardan işlem görüyordu. Ethereum, 2300 doları geçtikten sonra fiyatın tersine dönmesine tanık olduğu için dijital varlık için fiyat hareketi karıştırıldı . Yazma sırasında, ETH hala 2300 $ seviyesinin üzerindeydi, ancak 2481 $ direnç seviyesini geçemedi. Basın zamanında, altcoin 24 saat içinde %3’lük bir artış gözlemlemişti.

Bazı yeni kazanımlar rağmen altcoin en  MACD 5 Temmuz’da bir ayı bir crossover yapıldı. Ancak yazının yazıldığı sırada bir geri dönüş kaçınılmaz görünüyordu. Chaikin Para Akışı da sermaye girişlerinde küçük bir artış kaydetti . 

Son olarak, yakınlaşan Bollinger Bantları, dik fiyat hareketinin beklenmediğini ve fiyatın, en azından kısa vadeli işlem seanslarında potansiyel olarak aynı seviyelerde gezinebileceğini belirtti.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Polkadot [DOT]

Ethereum, Polkadot ve Chainlink Fiyat Analizi: 6 Temmuz

DOT, son 24 saatte %8,4 arttı. Bununla birlikte, DOT, yazı yazılırken menzile bağlı hareketi not etmeye devam etti. 14.11 $ ve 16.80 $ fiyat aralığında işlem görüyor. Dijital varlık, kısa bir süreliğine 14.11$ seviyesinden sıçradı, ancak hafta boyunca 16.80$’ın üst sınırını geçemedi.

Basın zamanında, DOT 15.94 $ olarak fiyatlandırıldı ve 16.80 $ direnç seviyesini kırarsa, piyasada daha fazla yönünü belirleyebilir. Kısıtlı fiyat hareketiyle, Göreceli Güç Endeksi bir miktar yukarı doğru gördüğü  ve merkez çizgisinin biraz üzerine çıktığı için alıcılar satıcılara göre öncelik buldu .

MACD göstergesinde bir yükseliş geçişi görüldü ve kısa vadeli bir yükseliş sinyalinin ortaya çıktığı görüldü . Bununla birlikte, madeni para sınırlı fiyat hareketi görmeye devam ederse, yükseliş momentumu yakında yok olabilir.

Bollinger Bantları paralel kaldı ve varlığın yanal fiyat hareketi gördüğünü ve muhtemelen düşük fiyat oynaklığının devam edeceğini doğruladı.

İlgili İçerik: Polkadot (DOT) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Chainlink [LINK]

Ethereum, Polkadot ve Chainlink Fiyat Analizi: 6 Temmuz

Chainlink de bir süredir yana doğru hareket etti. Ancak altcoin, son 24 saatte %7.7 arttı. Yanal hareket etmesine rağmen, dijital varlık, basın zamanında 19.68 dolarlık yeni bir haftalık zirveye ulaştı. 4 saatlik ticaret grafiği, kripto paranın yakında 22 dolarlık direnç seviyesini geçebileceği için yükselişin eşiğinde olabileceğini ortaya koydu.

Müthiş Osilatör yeşil sinyal hatları basın anda gösterge görülmüşler olarak bir boğa sinyalinin çıkışını valide. İlginç bir şekilde, Ortalama Yön Endeksi hala LINK’in trendsiz fiyat hareketi gördüğünü gösterdi.

Bollinger Bantları , baskı sırasında sadece hafif bir sapma ile paralel kaldı. Dolayısıyla, sonraki işlem seanslarında bir miktar piyasa oynaklığı beklenebilir.

İlgili İçerik: Chainlink (LINK) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu