Anasayfa Analiz Ethereum Tekrar İvme Kazandı: Sırada Hangi Seviyeler Var?

Ethereum Tekrar İvme Kazandı: Sırada Hangi Seviyeler Var?

Analiz

Ethereum fiyatında yükseliş ivmesi tekrar canlanıyor. Boğalar, ETH fiyatını 2.200 dolara çıkarabilecek mi? İşte ayrıntılar...

Ethereum Tekrar İvme Kazandı: Sırada Hangi Seviyeler Var?

Ethereum (ETH) fiyatı güçlü kalmayı sürdürdü ve 2.000 doların üzerine yeni bir yükseliş başlattı. Ethereum fiyatı 2.075 dolarlık direnç bölgesini aşarsa yükselmeye devam edebilir.

  • Ethereum fiyatı yeniden 2.000 dolarlık destek bölgesinin üzerine çıkıyor.
  • Fiyat 2.000 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.046 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti kısa vadede 2.075 dolarlık direnç bölgesini aşarsa daha da yükselebilir.

Aşağı yönlü bir düzeltmenin ardından Ethereum fiyatı 1.920 dolar bölgesinin yakınında destek buldu. Ethereum fiyatı 1.933 dolara kadar düştü ve son olarak yeni bir yükselişe başladı. 1.950 dolar ve 1.975 dolar direnç seviyelerinin üzerinde net bir hareket yaşandı.

Ethereum fiyatı sonunda 2.000 dolarlık ana direnç bölgesinin üzerine yerleşti. Fiyat şu anda 2.000 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.046 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.

Ethereum Tekrar İvme Kazandı: Sırada Hangi Seviyeler Var?

Yukarı yönde ilk direnç 2.075 dolar bölgesine yakın. Bir sonraki büyük direnç 2.120 dolarda bulunuyor. 2.120 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, başka bir güçlü yükselişi başlatabilir. 

İlk direnç 2.150 dolar yakınında, bunun üzerinde fiyat 2.200 dolar seviyesine doğru bir hareketi hedefleyebilir. Daha fazla kazanç ise 2.250 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.075 dolarlık direnci veya 2.120 dolarlık pivot seviyesini geçemezse yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.045 dolar seviyesine veya trend çizgisine yakın.

Bir sonraki temel destek 2.025 dolar veya 100 saatlik basit hareketli ortalamadır. Ana destek 2.000 dolardır. 2.000 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma istikrarlı bir düşüş başlatabilir. 

Belirtilen durumda fiyat kısa vadede 1.920 dolarlık destek bölgesine doğru düşebilir. Daha fazla kayıp ise 1.850 dolar seviyesine doğru bir düşüş gerektirebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Tekrar İvme Kazandı: Sırada Hangi Seviyeler Var? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar