Anasayfa Analiz Ethereum Toparlanmaya Çalışıyor: Sırada Hangi Seviyeler Var?

Ethereum Toparlanmaya Çalışıyor: Sırada Hangi Seviyeler Var?

Analiz

Toparlanma girişiminde bulunan Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Ethereum Toparlanmaya Çalışıyor: Sırada Hangi Seviyeler Var?

Ethereum (ETH) fiyatı 1.565 dolardan toparlanma dalgasına girişiyor. Ethereum fiyatı 1.600 doların üzerinde toparlanmakta zorlanabilir ve düşüşünü sürdürebilir.

  • Ethereum fiyatı yavaş yavaş 1.600 dolarlık direnç seviyesine doğru yükseliyor.
  • Fiyat 1.600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.595 dolar civarında dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti 1.600 dolarlık direnç seviyesini geçemezse yeni bir düşüş başlatabilir.

Ethereum fiyatı 1.620 dolar ve 1.600 dolar seviyelerinin altında yeni bir düşüş başlattı. Ethereum fiyatı 1.580 dolar seviyesinin altında yeni bir haftalık dip seviyeye bile geriledi.

1.565 dolar gibi düşük bir seviyede işlem gören Ethereum fiyatı, yakın zamanda kısa vadeli bir yukarı yönlü düzeltme başlattı. 1.580 dolar seviyesinin üzerinde bir hareket oldu. 

Bununla birlikte ayılar hala 1.600 dolarlık direncin yakınında aktif durumda. Ethereum fiyatı şu anda 1.600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.595 dolar civarında dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi var.

Ethereum Toparlanmaya Çalışıyor: Sırada Hangi Seviyeler Var?

Yukarı yönde fiyat 1.595 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki büyük direnç 1.600 dolar. 1.600 doların üzerine bir itme, Ethereum fiyatını 1.620 dolara doğru gönderebilir. 

Boğalar 1.620 dolarlık engeli aşmayı başarırsa fiyat 1.650 dolarlık dirence doğru iyi bir yükseliş başlatabilir. Daha fazla kazanç, 1.700 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.600 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.580 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.565 dolar. Bunun altında fiyat 1.540 dolarlık desteği test edebilir.

1.540 doların altına doğru bir kırılma, fiyatı daha da düşüş bölgesine itebilir. Belirtilen durumda 1.500 dolar seviyesine doğru bir düşüş yaşanabilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Toparlanmaya Çalışıyor: Sırada Hangi Seviyeler Var? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar