Anasayfa Analiz Ethereum Toparlanmayı Başardı! Analist Bu Seviyelere İşaret Etti

Ethereum Toparlanmayı Başardı! Analist Bu Seviyelere İşaret Etti

Analiz

Toparlanmayı başaran Ethereum (ETH) fiyatı için sırada hangi seviyeler var? İşte popüler altcoin için analiz...

Ethereum Toparlanmayı Başardı! Analist Bu Seviyelere İşaret Etti

Ethereum (ETH) fiyatı 1.520 dolar seviyesinden toparlanmayı başardı. Ethereum fiyatı şu anda 1.565 dolar ve 1.600 dolar direnç seviyelerinin yakınında engellerle karşı karşıya.

  • Ethereum fiyatı 1.550 dolar seviyesinin üzerinde bir toparlanma dalgası girişiminde bulunuyor.
  • Fiyat 1.550 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın biraz üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.555 dolar civarında dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • 1.565 dolar ve 1.600 dolar seviyelerinin üzerinde net bir hareket olmadığı sürece işlem çifti başka bir düşüşe başlayabilir.

Ethereum fiyatı 1.500 dolar ve 1.520 dolar seviyelerinin üzerinde kalmayı başardı. Ethereum fiyatı kısa vadeli bir destek tabanı oluşturdu ve son zamanlarda 1.520 dolarlık bölgeden yeni bir yükselişe başladı.

1.550 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir hareket oldu. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.555 dolar civarında dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.

Ethereum fiyatı şu anda 1.550 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın biraz üzerinde işlem görüyor. Fakat ayılar, 1.565 dolarlık direncin üzerinde yukarı yönlü bir kırılmayı önlüyor gibi görünüyor.

1.565 dolarlık direncin üzerinde net bir hareket olursa Ethereum fiyatı bir sonraki büyük engel olan 1.600 dolara doğru yükselebilir. 1.600 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, makul bir yükseliş başlatabilir.

Ethereum Toparlanmayı Başardı! Analist Bu Seviyelere İşaret Etti

Belirtilen durumda Ethereum fiyatı yükselebilir ve 1.665 dolarlık dirence doğru toparlanabilir. Daha fazla kazanç, 1.750 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.565 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.550 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın.

Bir sonraki temel destek 1.520 dolar. 1.520 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, fiyatı daha da düşürebilir. Belirtilen durumda fiyat 1.440 dolar seviyesine gerileyebilir. Daha fazla kayıp ise Ethereum fiyatını 1.420 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Toparlanmayı Başardı! Analist Bu Seviyelere İşaret Etti içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar