Altcoin HaberleriEthereum Haberleri

Ethereum ve XRP piyasa hacmi 8 milyar dolara yükseldi

Ethereum ve XRP arasındaki piyasa hacmi farkı artıyor. Kripto para sahiplerinin son birkaç ay içerisinde 100 milyar dolar üzerinde değişiklik ve artışlar yaşayan kripto para piyasası toplam hacmine oranla 2 büyük altcoin fiyatının ve pazar payına oranla piyasa hacminin ne kadar farklı olduğu dikkat çekiyor. Bitcoin fiyatının yükselişi ile birlikte altcoin fiyatlarında da yükselişler olurken, altcoin piyasa hacmi Bitcoin piyasa hacmine göre çok daha düşük seviyede kalabiliyor ve 19 milyar dolar en büyük 1. altcoin Ethereum’a ait.

XRP ise 11 milyar dolar piyasa hacmi ile 2. en büyük altcoin ve bugüne kadar geçen kısa süre içerisinde 11 milyar dolar seviyesinin üzerini de gördüğü oldu. Bazen 30 milyar dolara kadar yükseliş gösteren Ethereum piyasa hacminin son zamanlarda bu kadar düşük kalmasına rağmen yine diğerlerinden daha başarılı olması yatırımcıların beklentisini karşılamaya yetti de arttı bile.

XRP ile piyasa hacmi arasında 8 milyar dolar fark olan Ethereum’un bu dönemde yatırımcılara kazandırdığı paralar az olsa da kripto para birimleri arasında en büyük altcoin olduğu için piyasa hacminin uzunca bir süre yine 1. sırada kalmasını sağlayacak en önemli etken olabileceği çok açık. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile altcoinlerin piyasa hacmi ve pazar payı oranında da değişimler görülebilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  The Boby Hotel Dogecoin ile Ödeme Almaya Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu