Altcoin Haberleri

Ethereum, VeChain, Ethereum Classic Fiyat Analizi: 28 Haziran

Küresel kripto piyasası, geçen gün toplam kapitalizasyonunda %2.22’lik bir artışa tanık oldu. Bitcoin de aynı zamanda %2,5’lik bir fiyat artışı kaydetti ve güneye doğru bir hareketle 33.000$’ı geçti. Ether , VET ve ETC’nin son iki gündeki olumlu fiyat hareketleri de VeChain örneğinde biraz göz ardı edilebilir olsa da dikkat çekiciydi. Piyasa oynaklığı stabilize olmuştu ve madeni paraların fiyatlarını konsolide etmeye çalıştıkları için ileriye dönük bir aralığa bağlı bir harekete sahip olması bekleniyordu.

Ethereum [ETH]

Ethereum, VeChain, Ethereum Classic Fiyat Analizi: 28 Haziran - Koinbox.Net

24 Haziran’dan bu yana %10’luk bir fiyat düşüşünden sonra, en yüksek ikinci sıradaki kripto para Ether dün yukarı yönlü bir hareket izlemeye başladı. Müthiş Osilatör histogramının altında yeşil çizgiler görünmeye başladığından, kripto paranın fiyat grafiğinde yükseliş momentumu görülebilir . MACD göstergesi, gösterge çizgisi (mavi) sinyal çizgisi (kırmızı) üzerinde hareket ettiğinden, dün gece bir yükseliş geçişi kaydetti. İki çizginin ayrışması, yukarı yönlü momentumun arttığını gösterdi.

Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (RSI) , 26 Haziran’daki aşağı yönlü hareketinden tersine döndü. Gösterge platodan önceki gün dengeye yükseldiğinden, kripto para için satın alma baskısının arttığı görülebilir.

Varlık piyasasında yükseliş hissi görülse de, dijital varlığın yakın gelecekte 2.060 dolar ve 1.716 dolar fiyat aralığından çıkması pek olası değildi.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

VeChain [VET]

Ethereum, VeChain, Ethereum Classic Fiyat Analizi: 28 Haziran - Koinbox.Net

VET, 7 günlük fiyat düşüşü %23,1 olmasına rağmen, geçen gün sadece %0,3’lük hafif bir pozitif fiyat değişikliğine tanık oldu. 10 günden fazla negatif bölgede kaldıktan sonra, Chaikin Para Akışı aniden sermaye girişlerinde çok keskin bir artış hayal etti. Çıkışlar nispeten düşük kalmaya devam etse de, gösterge bugün sabah erken saatlerde bir düşüş kaydetti.

Awesome Oscillator’ın histogramının altındaki küçük yeşil çizgilerin görünümü, yükseliş momentumunun dünden beri yüzeye çıkmaya başladığını gösteriyor. Bollinger Bantlarının paralel hareketiyle kaydedilen piyasa hareketi ve oynaklık istikrarlıydı. İleride dik fiyat hareketi beklenemezdi.

Nispeten istikrarlı piyasa ve kripto paranın geçen günkü yatay hareketi, fiyat hareketinin ileriye doğru 0,076 dolar direnci ve 0,068 dolar destek seviyeleri arasında sınırlı kalabileceğini gösterdi.

İlgili İçerik: VeChain (VET) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Ethereum Classic [ETC]

Ethereum, VeChain, Ethereum Classic Fiyat Analizi: 28 Haziran - Koinbox.Net

Değerlemesi geçen ay %44,9 düştüğü için Haziran ETC için olumsuz bir ay oldu. Basın zamanında 41.05 $ fiyatla kırmızı renkte işlem görüyordu. Haftalık yatırım getirisi %24,45 düşerken, 24 saatlik kazancın %0,9’unu kaydetti.

Parabolik SAR’ın noktalı çizgisi, varlığın fiyat hareketinin düşüş eğilimi izlemesi nedeniyle 25 Haziran’dan bu yana mum çubuklarının üzerinde geziniyordu. Bununla birlikte, bugün güneye bağlı yeşil mum çubuklarının altındaki noktaların görünümü, trendin tersine döndüğünü gösteriyor.

MACD gösterge çizgileri taban çizgisinin altında ayrıldı ve yükseliş geçişinde kaldı. Göreceli Güç Endeksi (RSI) , satın alımların başlamasıyla dün yukarı yönlü bir hareket hayal etmişti. Bununla birlikte, gösterge tarafsız düşüş bölgesinde kaldığı için medyan çizginin hemen altında plato yapmaya başladı.

Göstergelere göre, yazı yazıldığı sırada madeni para yükseliş bölgesinin kapılarındaydı. Madeni paradan keskin fiyat hareketi, yanal bir şekilde hareket ettiği için olası değil.

İlgili İçerik: Ethereum Classic (ETC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu