Anasayfa Analiz Ethereum Yaşam Belirtileri Gösteriyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Ethereum Yaşam Belirtileri Gösteriyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Analiz

Toparlanmaya çalışan Ethereum fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Ethereum Yaşam Belirtileri Gösteriyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.620 doların üzerinde bir toparlanma dalgası yaratmaya çalışıyor. Ethereum fiyatının iyi bir artışa başlaması için 1.650 doların üzerine yerleşmesi gerekiyor.

  • Ethereum fiyatı yavaş yavaş 1.600 dolarlık destek seviyesinden yükseliyor.
  • Fiyat 1.630 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınlarında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.620 dolar ve 1.630 dolar yakınlarındaki dirençle iki düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • 1.650 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir kapanış olması durumunda işlem çifti istikrarlı bir yükselişe başlayabilir.

Ethereum fiyatı 1.600 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalmayı başardı. Ethereum fiyatı bir taban oluşturuyor ve şu anda 1.620 doların üzerinde bir toparlanma dalgası girişiminde bulunuyor.

ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.620 dolar ve 1.630 dolar yakınlarındaki dirençle iki düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı. Ethereum fiyatı şu anda 1.630 dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınlarında işlem görüyor.

Yukarı yönde fiyat, 1.645 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç, 1.660 dolar seviyesine yakın görünüyor. Bunun üzerinde fiyat, 1.675 dolar seviyesine yükselebilir.

Ethereum Yaşam Belirtileri Gösteriyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Bir sonraki büyük direnç, 1.700 dolar seviyesine yakın. 1.700 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, Ethereum fiyatını pozitif bir bölgeye itebilir. 

Bir sonraki direnç 1.750 dolara yakın olabilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.800 dolarlık dirence doğru yönlendirebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı, 1.660 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.620 dolar seviyesine yakın. İlk temel destek 1.600 dolara yakın. 1.600 doların altına doğru bir kırılma, satış baskısını artırabilir.

Bir sonraki büyük destek 1.580 dolar seviyesine yakın. 1.580 doların altında olumsuz bir kırılma olması durumunda fiyat, 1.540 dolarlık temel destek seviyesini tekrar ziyaret edebilir. Daha fazla kayıp ise fiyatı 1.480 dolara, hatta 1.440 dolara doğru gönderebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Yaşam Belirtileri Gösteriyor: Bu Seviyeleri Görebiliriz! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar