Ethereum Haberleri

Ethereum Yatırımcıları Şokta! Bir Gecede %15 Düştü

Eter, rekor tazelemeye devam ederken bir anda 1900 Dolarlık seviyeden 1578 Dolar’a kadar geriledi ve hali hazırda düşüş devam ediyor. Kripto para yatırımcıları bu duruma alışkın ve bu tür ani yükselişlerin yanı sıra ani düşüşler de piyasanın cilvelerinden biri diyebiliriz. ETH, Cumartesi gününe bakıldığında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı ve 2000 Dolar’ı da geçerek rekor tazelemişti. Bugün ise en düşük seviyesinde ve an itibarıyla 1578 Dolar gibi bir değer karşımıza çıkıyor.

Bitcoin Etkisi mi?

Bitcoin satmak mantıklı mı

Düşüş yalnızca ethereum’da değil, az sonra bahsedeceğimiz gibi Bitcoin’de de yaşandı ve bu sert düşüş ile birlikte yeni yatırımcılar için üzücü bir gün yaşandı. Bu düşüş devam edecek gibi görünüyor ve kısa vadede al sat yapanları zor bir süreç bekliyor. Uzun vadede ise hem bitcoin hem de ethereum için olumlu yorumlar yapılmaya devam ediliyor ve hatta Bitcoin için yeni rekor seviyeden söz ediliyor.

Gelişmeleri bizler de en az sizler karda heyecanlı ve merak içerisinde takip ediyor olacağız. Kısa süre içerisinde kendi rekorlarını kıran ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan bu iki dijital varlık, yaşadıkları düşüş ile birlikte yatırımcıların canını bir kez daha sıkmış durumda.

Alım Yapmak İsteyenler için Fırsat

Ethereum (ETH) Transfer Süresi

Eğer hali hazırda dijital paralara güveniyor ve yatırımlarınızı bu varlıklardan yana yapmak istiyorsanız sizler de bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Alım yapmak için amiyane tabirle pusuda bekleyen çok sayıda yatırımcı vardı ve öyle zannediyoruz ki harekete geçtiler. Eter ve BTC’deki düşüş, an itibarıyla kripto para piyasasının gündemini oluşturuyor ve daha uzun süre de konuşulacak gibi görünüyor.

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi sert yükseliş yani rallilere alışkın durumdayız ve sert düşüşler de cabası. Daha önce de bu tür düşüşler yaşandı ve artık yatırımcılar toparlanmayı bekliyor olacaktır. Gelişmeleri, var olduğu sürece bu sayfa aracılığı ile aktaracak ve merakınızı da bir şekilde gidermeye çalışacağız.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu