Anasayfa Analiz Ethereum Yeni Bir Artış Deniyor: Başarılı Olabilecek mi?

Ethereum Yeni Bir Artış Deniyor: Başarılı Olabilecek mi?

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatı yeni bir artış girişiminde bulunuyor. Peki, söz konusu altcoin bu girişiminde başarıya ulaşabilecek mi?

Ethereum Yeni Bir Artış Deniyor: Başarılı Olabilecek mi?

Ethereum (ETH) fiyatı 1.620 doların üzerine yeni bir yükseliş girişiminde bulunuyor. Ethereum fiyatının iyi bir artışa başlaması için 1.620 dolar ve 1.650 dolar seviyelerinin üzerine yerleşmesi gerekiyor.

  • Ethereum fiyatı 1.600 dolar seviyesinin üzerinde bir toparlanma dalgası girişiminde bulunuyor.
  • Fiyat 1.600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.600 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • 1.620 dolar ve 1.650 dolar seviyelerinin üzerinde bir kapanış olması durumunda işlem çifti iyi bir yükseliş başlatabilir.

Ethereum fiyatı 1.580 dolar seviyesinin üzerinde iyi bir şekilde desteklenmeye devam etti. Ethereum fiyatı 1.600 doların üzerinde bir taban oluşturdu ve son zamanlarda birkaç puan daha yükseğe çıktı.

1.620 dolar seviyesinin üzerinde bir hareket oldu ancak yükselişler sınırlıydı. Güçlü bir düşüş tepkisi oluşmadan önce 1.633 dolar civarında bir tepe oluştu. Fiyat, kazanımlarının çoğunu kesti ve 1.580 dolarlık bölgeyi yeniden ziyaret etti. 1.583 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda artıyor.

Ethereum fiyatı 1.600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.600 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.

Ethereum Yeni Bir Artış Deniyor: Başarılı Olabilecek mi?

Yukarı yönde fiyat 1.608 dolar seviyesine yakın bir dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki büyük direnç 1.620 dolar. 1.620 doların üzerine bir artış, Ethereum fiyatını önümüzdeki seanslarda daha da yükseğe çıkarabilir. 

Ana direnç hala 1.650 dolar ve 1.660 dolar seviyelerinin yakınında. Boğalar 1.660 dolarlık engeli aşmayı başarırsa fiyat 1.720 dolarlık dirence doğru iyi bir yükseliş başlatabilir. Daha fazla kazanç 1.800 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.620 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.600 dolar seviyesine ve trend çizgisine yakın.

Bir sonraki temel destek 1.580 dolar. Bunun altında fiyat 1.540 dolarlık desteği test edebilir. 1.540 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, güçlü düşüş hareketlerine yol açabilir. Belirtilen durumda 1.450 dolar seviyesine doğru bir düşüş yaşanabilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Yeni Bir Artış Deniyor: Başarılı Olabilecek mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar