Anasayfa Analiz Ethereum Yeni Bir Düşüş Başlattı: Sırada Bu Seviyeler Olabilir!

Ethereum Yeni Bir Düşüş Başlattı: Sırada Bu Seviyeler Olabilir!

Analiz

Yeni bir düşüş başlatan popüler altcoin Ethereum (ETH) için hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Ethereum Yeni Bir Düşüş Başlattı: Sırada Bu Seviyeler Olabilir!

Ethereum (ETH) fiyatı tüm kazanımlarını azalttı ve 1.580 doları yeniden ziyaret etti. Ethereum fiyatı 1.600 dolarlık desteğin altına yerleşirse düşmeye devam edebilir.

  • Ethereum fiyatı 1.650 dolarlık desteğin altında yeni bir düşüş başlattı.
  • Fiyat 1.665 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.645 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti 1.650 dolar ve 1.665 dolar direnç seviyelerini aşarsa yeni bir yükselişe başlayabilir.

Ethereum fiyatı 1.665 dolar seviyesinin üzerinde kalamadı ve düşüş bölgesine girdi. Söz konusu fiyat, düşüşünü 1.650 dolar seviyesinin altına kadar genişletti.

Düşüş öyle oldu ki fiyat, Kraken'de 1.600 doların altına geriledi. Fiyat, 1.585 dolarlık temel desteği yeniden test etti. 1.585 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda yeni bir yükseliş girişiminde bulunuyor. 1.620 dolar seviyesinin üzerinde bir hareket oldu.

Ethereum fiyatı şu anda 1.665 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat 1.650 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşabilir. 

Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.645 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var. Bir sonraki büyük direnç 1.665 dolar. 

Ethereum Yeni Bir Düşüş Başlattı: Sırada Bu Seviyeler Olabilir!

1.665 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde net bir hareket, yeni bir yükselişin hızını belirleyebilir. Belirtilen durumda fiyat 1.700 dolarlık direnci ziyaret edebilir. Bir sonraki kilit direnç 1.750 dolar olabilir. Daha fazla kazanç, 1.820 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.665 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 1.620 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.600 dolar.

1.600 dolar desteğinin altına doğru bir kırılma, başka bir güçlü düşüş dalgası başlatabilir. Belirtilen durumda fiyat 1.585 dolar seviyesinin altında işlem görebilir. Belirtilen durumda Ethereum fiyatı 1.540 dolar seviyesini ziyaret edebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Yeni Bir Düşüş Başlattı: Sırada Bu Seviyeler Olabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar