Anasayfa Analiz Ethereum Yeniden Ret Yedi: Daha Fazla Düşüş Yolda mı?

Ethereum Yeniden Ret Yedi: Daha Fazla Düşüş Yolda mı?

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatı belirli bir destek seviyesini kırarsa daha fazla düşüş ile karşı karşıya kalabilir.

Ethereum Yeniden Ret Yedi: Daha Fazla Düşüş Yolda mı?

Ethereum (ETH) fiyatı 1.750 doları geri kazanamadı ve tüm kazanımlarını azalttı. Ethereum fiyatı 1.630 dolarlık desteği kırarsa daha da düşebilir.

  • Ethereum fiyatı 1.700 dolar seviyesinin altında yeni bir düşüş başlattı.
  • Fiyat 1.700 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.690 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.
  • 1.630 dolarlık destek seviyesinin altında bir kapanış olması durumunda işlem çifti düşüşünü uzatabilir.

Ethereum fiyatı 1.700 dolar seviyesinin üzerine çıkamadı. Yeni bir düşüş başlatan fiyat, 1.700 dolar seviyesinin altında düşüş eğilimi kazandı.

1.665 dolar seviyesinin altında net bir hareket oldu ve fiyat 1.640 dolar seviyesinin altına geriledi. 1.630 dolarlık destek seviyesini test eden fiyat, şu anda kayıpları konsolide ediyor. Ethereum fiyatı 1.700 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.

ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.690 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var. Yukarı yönde fiyat 1.660 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle karşılaşabilir.

Bir sonraki direnç 1.680 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. Ana direnç 1.700 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor.

Ethereum Yeniden Ret Yedi: Daha Fazla Düşüş Yolda mı?

1.700 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, fiyatı 1.750 dolar seviyesine doğru gönderebilir. 1.750 doların üzerinde net bir hareket olması durumunda Ethereum fiyatı 1.800 dolarlık direnç seviyesine doğru tırmanabilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.850 dolarlık direnç seviyesine doğru yönlendirebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

Ethereum fiyatı 1.700 dolarlık direnç seviyesini kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 1.640 dolar seviyesine yakın. İlk temel destek 1.630 dolara yakın. Bir sonraki büyük destek 1.600 dolar seviyesine yakın.

1.600 doların altında olumsuz bir kırılma olursa fiyat, düşüşünü 1.540 dolar seviyesine kadar uzatabilir. Daha fazla kayıp, fiyatı yakın vadede 1.480 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Yeniden Ret Yedi: Daha Fazla Düşüş Yolda mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar