Anasayfa Analiz Ethereum Yer Çekimine Meydan Okuyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Ethereum Yer Çekimine Meydan Okuyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Analiz

Yer çekimine meydan okuyan Ethereum (ETH) fiyatında yukarı yönlü hareketleri tetikleyebilecek faktörler nelerdir? İşte ayrıntılar...

Ethereum Yer Çekimine Meydan Okuyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.520 dolarlık desteğin üzerinde kalmayı başardı. Söz konusu fiyat 1.605 dolarlık direnci kırarsa yükselebilir.

  • Ethereum fiyatı 1.520 dolarlık destek bölgesinin altında daha fazla kaybın önüne geçti.
  • Fiyat 1.560 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.562 dolar yakınındaki dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • İşlem çifti 1.605 dolardaki kırılım bölgesine doğru yükseliyor.

Ethereum fiyatı 1.520 dolarlık ana kırılım desteğinin üzerinde kalmayı başardı. XRP fiyatındaki son yükseliş, kripto piyasasında bir toparlanma dalgasına yol açıyor. Ethereum fiyatı 1.550 dolar ve 1.565 dolar direnç seviyelerinin üzerinde bir yükseliş başlatmayı başardı.

ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.562 dolar yakınındaki dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.

Ethereum fiyatı şu anda 1.565 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat 1.600 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor.

Ethereum Yer Çekimine Meydan Okuyor: Bu Seviyelere Dikkat!

İlk büyük direnç 1.605 dolar bölgesine yakın. Bir sonraki kilit direnç 1.620 dolar. 1.605 dolar ve 1.620 dolar direnç seviyelerinin üzerinde bir kapanış, istikrarlı bir artış başlatabilir.

Belirtilen durumda Ethereum fiyatı, 1.665 dolarlık dirence doğru bir toparlanma dalgası başlatabilir. Daha fazla kazanç, 1.750 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.605 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.575 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın.

Bir sonraki temel destek 1.540 dolar. Ana destek hala 1.520 dolara yakın. 1.520 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, fiyatı daha da düşürebilir. Belirtilen durumda fiyat 1.440 dolar seviyesine düşebilir. Daha fazla kayıp, Ethereum fiyatını orta vadede 1.350 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Yer Çekimine Meydan Okuyor: Bu Seviyelere Dikkat! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar