Anasayfa Analiz Ethereum Yönünü Aşağı Çevirdi! Bundan Sonra Ne Olacak?

Ethereum Yönünü Aşağı Çevirdi! Bundan Sonra Ne Olacak?

Analiz

Düşüş sinyalleri veren Ethereum (ETH) fiyatında bundan sonra hangi seviyeler bekleniyor? İşte ayrıntılar...

Ethereum Yönünü Aşağı Çevirdi! Bundan Sonra Ne Olacak?

Ethereum (ETH) fiyatı yine 2.200 dolarlık desteğin altına doğru hareket ediyor. Fiyat birkaç düşüş işareti gösteriyor. Söz konusu fiyat 2.000 doların altına düşebilir.

  • Ethereum fiyatı 2.330 dolarlık direnç bölgesinden yeni bir düşüş başlattı.
  • Fiyat 2.220 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.210 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.
  • 2.135 dolar desteğinin altında bir kırılma olursa işlem çifti daha da düşebilir.

Ethereum fiyatı 2.300 dolarlık direncin üzerinde daha fazla kazanç elde edemedi. Fiyat 2.330 dolar bölgesinin yakınında zirveye ulaştı ve yeni bir düşüş başlattı.

2.250 dolar ve 2.220 dolar seviyelerinin altında bir hareket oldu. Ayılar şu anda 2.180 dolarlık destek bölgesinin altında kontrol altında. Ethereum fiyatı 2.220 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.210 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.

Ethereum Yönünü Aşağı Çevirdi! Bundan Sonra Ne Olacak?

Yeni bir artış olursa fiyat 2.200 dolar bölgesinin yakınında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki kilit direnç 2.210 dolar seviyesine ve trend çizgisine yakın. Ana direnç şu anda 2.250 dolarda. 2.250 dolar bölgesinin üzerinde net bir hareket, fiyatı 2.330 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

Bir sonraki direnç 2.400 dolarda bulunuyor. Daha fazla kazanç 2.550 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir. Fiyat bunun üzerinde toparlanıp 2.750 dolarlık bölgeyi test edebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.210 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 2.135 dolar seviyesine veya son dip seviyeye yakın.

İlk temel destek 2.080 dolarlık bölge olabilir. 2.080 doların altındaki aşağı yönlü bir kırılma, başka bir büyük düşüşe yol açabilir. Belirtilen durumda fiyat 2.000 dolarlık desteğin altına düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Yönünü Aşağı Çevirdi! Bundan Sonra Ne Olacak? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar