Altcoin Haberleri

Ethereum Yükselişe Hazırlanıyor!

Ethereum yatırımcıları için teknik analizlerimize devam ediyoruz. Kısa bir süre önce Çinli uzmanlar tarafından yapılan açıklamalar ve ABD’nin yeni kripto para düzenlemesi adımı da Ethereum için olumlu bir adım haline dönüşebilir. Ethereum yükselişe hazırlanıyor ve grafik incelemesi yapıldığında bunu tespit etmek çok daha kolay olacaktır.

An itibarıyla 2.000 ila 2.500 Dolar seviyelerinde dengesiz bir görüntü sergileyen dijital varlık, pozitif bir bölgede varlık gösteriyor ve işlem hareketlerine bu yönde devam ettiği gerçeğini de yine net bir şekilde görebiliyoruz.

2.600 Dolar üzerinde ve aynı zamanda 100 saatlik hareketli ortalamanın üstünde işlemlerine devam ettiğini de belirtmek gerekiyor.  Yaşanan kırılmaya bakıldığında ise saatlik grafikte 2600 Dolar’a yakın seviyede, kısa vadeli üçgen üzerinde olduğunu görebiliyoruz.

Aşağı Yönde Düzeltme Mümkün:

ethereum

Direnç seviyesi olarak 2750 Dolar değerinden hareketle eğer bu seviye aşılamazsa aşağı yönlü düzeltme için hazırlıklı olmamız gerekiyor. Bu aşamada ilk destek noktası ise 2550 dolar seviyelerinde olacaktır ve bu bölgede yer aldığını söyleyebiliriz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bu Altcoin'ler yatırımcıların yüzünü güldürüyor! Son 24 saatte %200'den fazla artan Altcoin'ler hangisi?

2500 Dolar altındaki kırılma sonrası boğalar üzerindeki baskının artacağını ön görmek ise gayet kolay. Ethereum, bizler bu yazıyı kaleme alırken %34.66’lık bir ivme ile 2.686,21 Dolar seviyesine ulaşmış durumda. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi Çinli uzmanlar ve Amerika Birleşik Devletleri’nden gelen açıklamalar doğrultusunda Ethereum olumlu bir tepki verdi ve hatta az önceki haberimizde de dile getirdiğimiz gibi Ethereum için güzel bir hafta söz konusu olabilir.

An itibarıyla Bitcoin ile birlikte en çok tercih edilen ve yine piyasanın en büyükleri arasında gösterilen varlıklardan bir tanesidir. Kurumsal yatırım desteği baz alındığında da yine Bitcoin’in hemen arkasında yer alıyor ve dijital varlığı güçlü hale getiren en önemli hususlardan bir tanesi de kesinlikle budur. Bu hafta Ethereum’un haftası olabilir ve an itibarıyla yatırımcılar da büyük yükseliş için amiyane tabirle pusuda beklemeye devam ediyorlar. Gelişmeler var olduğu sürece paylaşmaya devam edecek ve yine bu adres aracılığı ile duyuracağız.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu