Anasayfa Analiz Ethereum Yükselişte: Göstergeler Bu Seviyelere İşaret Ediyor!

Ethereum Yükselişte: Göstergeler Bu Seviyelere İşaret Ediyor!

Analiz

Yeniden yükselişe geçen Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Ethereum Yükselişte: Göstergeler Bu Seviyelere İşaret Ediyor!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.750 dolar civarında destek buldu. Ethereum fiyatı yeniden yükseliyor ve 1.850 dolarlık direncin üzerinde yukarı yönlü bir kırılma girişiminde bulunuyor.

  • Ethereum fiyatı 1.750 dolarlık destek bölgesinin üzerinde iyi bir teklif almayı sürdürdü.
  • Fiyat 1.780 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.795 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti 1.825 dolar ve 1.850 dolar direnç seviyelerini aşarsa yükselmeye devam edebilir.

Ethereum fiyatı 1.800 dolar seviyesinin altında aşağı yönlü bir düzeltme başlattı. Ethereum fiyatı, boğaların ortaya çıktığı 1.750 dolarlık desteği test etti. 1.756 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat yeni bir yükseliş başlattı.

1.780 dolar ve 1.785 dolar direnç seviyelerinin üzerinde bir hareket yaşandı. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.795 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.

Ethereum fiyatı şu anda 1.780 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat 1.825 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. 

Ethereum Yükselişte: Göstergeler Bu Seviyelere İşaret Ediyor!

İlk büyük direnç 1.850 dolar bölgesinin yakınında. 1.850 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış başka bir yükselişe yol açabilir. Bir sonraki temel direnç 1.880 dolar yakınında ve bunun üzerinde fiyat daha da yükselebilir. 

Belirtilen durumda Ethereum fiyatı, 1.950 dolar seviyesine doğru yükselebilir. Daha fazla kazanç, 2.000 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.825 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.800 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.750 dolar. Ana destek şu anda 1.740 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınında oluşuyor.

1.740 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, fiyatı daha da düşürebilir. Belirtilen durumda Ethereum fiyatı, 1.700 dolar seviyesine düşebilir. Daha fazla kayıp ise fiyatı 1.660 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Yükselişte: Göstergeler Bu Seviyelere İşaret Ediyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar