Anasayfa Altcoin Ethereum Yükseliyor: Bu Seviyelerden Gözünüzü Ayırmayın!

Ethereum Yükseliyor: Bu Seviyelerden Gözünüzü Ayırmayın!

Altcoin

Yeni bir artış girişiminde bulunan Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Ethereum Yükseliyor: Bu Seviyelerden Gözünüzü Ayırmayın!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.650 dolar seviyesinin üzerine yeni bir yükseliş girişiminde bulunuyor. Ethereum fiyatı 1.670 dolarlık direnç seviyesini aşarsa daha da yükselebilir.

  • Ethereum fiyatı 1.620 dolar seviyesinin üzerine yeni bir yükseliş girişiminde bulunuyor.
  • Fiyat 1.620 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.645 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti 1.670 dolarlık direnç seviyesini aşarsa yükselmeye devam edebilir.

Ethereum fiyatı 1.580 dolar seviyesinin üzerinde bir taban oluşturdu. Ethereum fiyatı sabit kaldı ve pozitif bir bölgeye geçmek için 1.620 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıktı.

1.650 dolar seviyesinin üzerinde bir hareket oldu ancak yükselişler sınırlıydı. 1.667 dolar civarında bir tepe oluştu ve küçük bir aşağı yönlü düzeltme yaşandı. 

Ethereum fiyatı 1.640 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.645 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.

Ethereum Yükseliyor: Bu Seviyelerden Gözünüzü Ayırmayın!

Yukarı yönde fiyat 1.670 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki büyük direnç 1.720 dolar. 1.720 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde net bir hareket, daha büyük bir yükselişin hızını ayarlayabilir. 

Belirtilen durumda fiyat 1.800 dolarlık direnç seviyesini ziyaret edebilir. Bir sonraki kilit direnç 1.820 dolar olabilir. Daha fazla kazanç ise 1.880 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.670 dolarlık direnç seviyesini kıramazsa aşağı yönlü bir düzeltme yaşanabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.645 dolar seviyesine ve trend çizgisine yakın. Bir sonraki temel destek 1.620 dolar veya bunun altında fiyat 1.600 dolarlık destek seviyesini test edebilir. 

1.600 dolarlık desteğin altındaki aşağı yönlü bir kırılma, başka bir düşüş dalgası başlatabilir. Belirtilen durumda 1.540 dolar seviyesine doğru bir düşüş yaşanabilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum Yükseliyor: Bu Seviyelerden Gözünüzü Ayırmayın! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar