Ethereum Haberleri

Ethereum’da düşüş devam edecek mi? Ünlü analist açıkladı

Ethereum fiyatı son 24 saatte düşüşe geçti. Kripto paraların kraliçesi şu anda 458,27 dolardan işlem görüyor. ETH bugün erken saatlerde 463,69 dolardan düşüşe geçti. Bitcoin (BTC), düşüş olasılığı ile düşük seviyelerde işlem görüyor ve Ethereum da benzer bir modeli izleyebilir.

Şu anda ETH 463,69 dolardan el değiştiriyor. Öte yandan, trading view teknik sinyalleri 14 gibi zayıf bir satın alma ivmesi gösterirken, satışta 4’de duruyor.

Ayrıca, 454,89 dolarda bulunan üstel hareketli ortalama satışa doğru eğilimli olarak 12 gibi güçlü bir satın alma ivmesine işaret ediyor. Buna ek olarak Osilatörler, nötr eyleme eğimli 2’de ve RSI 58,36’lık zayıf bir satın alma eğilimi olduğunu gösteriyor.

Ethereum fiyat tahmini: Ne beklemeli?

6 saatlik bir zaman diliminde Ethereum (ETH) analizi yapan VincePrince, aşağıdaki grafik aracılığıyla fiyat hareketindeki mevcut trendleri açıkladı ve yatırımcıların anlamlı kararlar almaları için kullanışlı olan yararlı bilgilere söyledi.

VincePrince-ETH-16kasım

Grafiklerde Bitcoin ve Ethereum trendlerinde arasında keskin bir benzerlik ve ters orantılılık görülebilir. Bitcoin, kama oluşumunu tamamlamayı ve düşüş patlamasına doğru ilerlemeyi başardı. Benzer şekilde, Ethereum üçgen yapısını tamamladı, ancak ETH BTC’nin aksine yükseliş trendi göstererek daha yüksek seviyeleri test etti.

VincePrince, Ethereum’un lehine sağlam bir fiyat hareketi olmak yerine ilerleyen günlerde bir sonraki üçgen formasyonu görüleceği ve ETH’de önemli yapısal gelişimi olacağını söyledi.

İkinci üçgen yapı birincisinin tamamlanmasıyla birlikte, geniş kama yapısının (grafikte turuncu) ve 15-EMA’nın (grafikte mavi) üst sınırının üzerine çıkıyor. ETH bu yapıda girdiğinde, dalga sayısı oluşumunu tamamladığında ve tutarlı bir pozisyonu koruyarak üst sınırın üzerine çıkmayı başardığında, ETH yeni bir büyüme kanalına girecek ve burada sağlam bir potansiyel elde edecek. Analist, ikinci üçgenin tamamlanmasına dikkat edilmesini ve bunun geçersiz kılınmasına ilişkin kararları temel almanızı tavsiye ederek sonuca varır.

WyckoffMode-ETH-16kasım

Bilinen bir başka analist olan WyckoffMode, 5 Günlük, 6 Günlük, Haftalık, 9 Günlük ve 12 Günlük mumlarda görülen trendlerde gelişmekte olan güçlü bir yükseliş olduğunu söyledi.

WyckoffMode şu anda Ethereum’a yatırım yapmanın iyi bir zaman olduğunu, ancak tüccarların ETH ticaret yaklaşımında ılımlı kalması konusunda dikkatli olması gerektiğini söyledi. Buna ek olarak analist, daha düşük zaman dilimlerinde değil de daha yüksek zaman dilimlerinde long bir pozisyon açmanın şu anda uygun bir seçenek olduğuna inandığını söyledi.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu