Anasayfa Analiz Ethereum'da Endişe Verici Sinyaller Var! Şimdi Ne Olacak?

Ethereum'da Endişe Verici Sinyaller Var! Şimdi Ne Olacak?

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatının büyük bir darbe alabileceği tahmin ediliyor. İşte analize göre popüler altcoin için beklenen tüm seviyeler...

Ethereum'da Endişe Verici Sinyaller Var! Şimdi Ne Olacak?

Ethereum (ETH) fiyatı 2.250 doların üzerine çıkmak için mücadele ediyor. Birkaç endişe verici işaret gösteren Ethereum fiyatı, büyük bir darbe alabilir.

  • Ethereum fiyatı 2.250 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkmak için mücadele ediyor. 
  • Fiyat 2.220 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.170 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti uzun süre 2.250 doların altında kalırsa ciddi bir düşüş yaşayabilir.

Ethereum fiyatı 2.250 dolar ve 2.265 dolar direnç seviyelerini aşmak için başka bir girişimde bulundu. Fakat Ethereum fiyatı 2.250 dolarlık direncin üzerine çıkamadı. 2.250 dolar ve 2.265 dolar seviyelerinin yakınında açıkça ikiden fazla ret kaydedildi.

Öte yandan, Bitcoin (BTC) fiyatı 43.500 dolarlık direncin üzerine doğru bir hareket için hız kazandı. Bu, Ethereum boğaları için bir uyarı işareti olabilir. Son dip, 2.155 dolar civarında oluştu ve fiyat şu anda konsolidasyona giriyor. 

Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.170 dolar civarında destekle oluşan önemli bir yükseliş trendi çizgisi var. Ethereum fiyatı şu anda 2.220 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.

Ethereum'da Endişe Verici Sinyaller Var! Şimdi Ne Olacak?

Yukarı yönde fiyat 2.210 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. Bir sonraki kilit direnç 2.250 dolara veya 2.265 dolara yakın. 2.2650 dolar bölgesinin üzerinde net bir hareket, fiyatı 2.320 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

Bir sonraki direnç 2.365 dolarda bulunuyor. Daha fazla kazanç, 2.450 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir. Ethereum fiyatı ise bunun üzerinde toparlanıp 2.500 dolarlık bölgeyi test edebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.250 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.170 dolar seviyesine ve trend çizgisine yakın.

İlk temel destek 2.120 dolarlık bölge olabilir. Aşağı yönlü bir kırılma ve 2.120 doların altında bir kapanış, güçlü düşüş hareketlerine yol açabilir. 

Belirtilen durumda Ethereum fiyatı 2.000 dolarlık desteği tekrar ziyaret edebilir. Daha fazla kayıp, önümüzdeki seanslarda fiyatı 1.880 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum'da Endişe Verici Sinyaller Var! Şimdi Ne Olacak? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar