Anasayfa Analiz Ethereum'da İstikrarlı Artış Sinyalleri: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum'da İstikrarlı Artış Sinyalleri: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatı toparlanma girişiminde bulunuyor. İşte piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para biriminde beklenen seviyeler...

Ethereum'da İstikrarlı Artış Sinyalleri: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.565 dolar seviyesinden bir toparlanma dalgasıyla karşı karşıya. Ethereum fiyatı 1.600 dolar ve 1.620 dolar seviyelerinin üzerine yerleşirse istikrarlı bir şekilde artış gösterebilir. 

  • Ethereum fiyatı 1.580 dolar seviyesinin üzerinde bir toparlanma dalgası girişiminde bulunuyor.
  • Fiyat 1.590 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.590 dolara yakın dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • 1.600 dolar ve 1.620 dolar seviyelerinin üzerinde bir kapanış olması durumunda işlem çifti bir toparlanma dalgası başlatabilir.

Ethereum fiyatı 1.565 dolar seviyesinin üzerinde kalmayı sürdürdü. Ethereum fiyatı 1.565 doların üzerinde bir taban oluşturuyor gibi görünüyor ve yavaş yavaş yükseliyor.

Fiyat 1.580 dolar ve 1.590 dolar seviyelerinin üzerine çıkmayı başardı. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.590 dolara yakın dirençle büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.

Ethereum fiyatı şu anda 1.590 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat 1.600 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşabilir.

Ethereum'da İstikrarlı Artış Sinyalleri: Bu Seviyelere Hazır Olun!

Bir sonraki büyük direnç 1.620 dolar. Söz konusu seviyenin üzerinde bir artış, Ethereum fiyatını daha da yükseğe çıkarabilir. Bu durumda istikrarlı bir artış ihtimali var.

Bir sonraki büyük direnç 1.650 dolar ve 1.660 dolar civarında. Boğalar, 1.660 dolarlık engeli aşmayı başarırsa fiyat 1.720 dolarlık dirence doğru iyi bir yükseliş başlatabilir. Daha fazla kazanç ise 1.800 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.620 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.580 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki temel destek 1.565 dolar. Bunun altında fiyat, 1.540 dolarlık desteği test edebilir. Boğalar 1.540 dolarlık desteği koruyamazsa belirgin bir düşüş yaşanabilir. Belirtilen durumda 1.440 dolar seviyesine doğru bir düşüş yaşanabilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum'da İstikrarlı Artış Sinyalleri: Bu Seviyelere Hazır Olun! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar