Anasayfa Analiz Ethereum'da Olumlu Sinyaller Var: Analist Bu Seviyeleri Bekliyor!

Ethereum'da Olumlu Sinyaller Var: Analist Bu Seviyeleri Bekliyor!

Analiz

Olumlu sinyaller verdiği görülen Ethereum (ETH) fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Ethereum'da Olumlu Sinyaller Var: Analist Bu Seviyeleri Bekliyor!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.985 dolar bölgesinden toparlandı.  Olumlu sinyaller veren Ethereum fiyatı 2.075 dolarlık direnci kırarsa daha da yükselebilir.

  • Ethereum fiyatı 1.985 dolar bölgesinin üzerinde toparlanıyor.
  • Fiyat 2.040 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.040 dolara yakın dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • İşlem çifti 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde kalırsa yükseliş momentumu kazanabilir.

Ethereum fiyatı boğalar ortaya çıkmadan önce 2.000 dolarlık destekten önce yükseldi. Fiyat 1.986 dolara kadar düştü ve son zamanlarda bir toparlanma dalgası başlattı.

2.020 dolar seviyesinin üzerinde iyi bir artış oldu. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.040 dolara yakın dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı. Ethereum fiyatı şu anda 2.040 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. 

Ethereum'da Olumlu Sinyaller Var: Analist Bu Seviyeleri Bekliyor!

Yukarı yönde fiyat 2.075 dolar bölgesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. İlk kilit direnç 2.100 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki direnç 2.130 dolarda bulunuyor. 2.130 dolar seviyesinin üzerinde net bir hareket, fiyatı 2.150 dolarlık direnç bölgesine doğru gönderebilir.

Bir sonraki direnç 2.220 dolar yakınında. Bunun üzerinde fiyat 2.265 dolar seviyesine doğru bir hareketi hedefleyebilir. Daha fazla kazanç ise 2.320 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.075 dolarlık direnci kıramazsa yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 2.045 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın. Bu seviyenin altında ayılar güç kazanabilir. Bir sonraki temel destek 2.000 dolar.

2.000 doların altına doğru bir kırılma, güçlü bir düşüş hareketini tetikleyebilir. Temel destek şu anda 1.930 dolar seviyesinde ve bunun altında kısa vadede 1.880 dolar seviyesine doğru bir hareket riski bulunuyor.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum'da Olumlu Sinyaller Var: Analist Bu Seviyeleri Bekliyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar