Anasayfa Analiz Ethereum'da Rüzgâr Tersine Döndü: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Ethereum'da Rüzgâr Tersine Döndü: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Analiz

2.000 dolar seviyesinin altında işlem görmeye başlayan Ethereum (ETH) fiyatı için sırada hangi seviyeler var? Ayrıntılar burada...

Ethereum'da Rüzgâr Tersine Döndü: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Ethereum (ETH) fiyatı aşağı yönlü bir düzeltme başlattı ve 2.000 doların altında işlem gördü. Ethereum fiyatının kısa vadede yeni bir yükselişe başlaması için 1.920 doların üzerinde kalması gerekiyor.

  • Ethereum fiyatı kazançlarını düzeltiyor ve 1.920 dolarlık destek bölgesini test ediyor.
  • Fiyat 2.000 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.000 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.
  • İşlem çifti kısa vadede 2.000 dolarlık direnç bölgesini aşarsa yeni bir yükseliş başlatabilir.

Ethereum fiyatı 2.120 dolarlık direnci kırmak için mücadele ettikten sonra aşağı yönlü bir düzeltme yapmaya başladı. Ethereum fiyatı 2.050 dolar ve 2.000 dolar destek seviyelerinin altında işlem gördü.

Fakat boğalar 1.920 dolarlık destek bölgesinin üzerinde aktifti. 1.933 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda kayıplarını pekiştiriyor. Ethereum fiyatı 2.000 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. 

Ethereum'da Rüzgâr Tersine Döndü: Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Yukarı yönde ilk direnç 2.000 dolarlık bölgeye yakın. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.000 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.

Bir sonraki büyük direnç 2.025 dolar veya 100 saatlik basit hareketli ortalama olabilir. 2.025 doların üzerinde bir kapanış iyi bir yükseliş başlatabilir.

Bir sonraki temel direnç 2.075 dolar civarında ve bunun üzerinde fiyat 2.120 dolar bariyerine doğru bir hareketi hedefleyebilir. Daha fazla kazanç ise 2.250 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.000 dolarlık direnci ve trend çizgisini geçemezse yeni bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.950 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.920 dolar.

1.920 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma keskin bir düşüş başlatabilir. Belirtilen durumda Ethereum fiyatı kısa vadede 1.850 dolarlık destek bölgesine doğru düşebilir. 

Daha fazla kayıp ise 1.800 dolar seviyesine doğru bir düşüş gerektirebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum'da Rüzgâr Tersine Döndü: Bu Seviyeleri Görebiliriz! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar