Anasayfa Analiz Ethereum'da Tehlike Çanları: Daha Fazla Düşüş Yaşanabilir!

Ethereum'da Tehlike Çanları: Daha Fazla Düşüş Yaşanabilir!

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatı daha fazla kayıp riski ile karşı karşıya kalabilir. İşte nedeni...

Ethereum'da Tehlike Çanları: Daha Fazla Düşüş Yaşanabilir!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.660 doları aşmak için mücadele etti ve ABD doları karşısında yaşanan düşüşe tepki gösterdi. Ethereum fiyatı 1.550 dolarlık desteği kırarsa daha fazla kayıp riskiyle karşı karşıya kalacak.

  • Ethereum fiyatı düşüşünü sürdürdü ve 1.550 dolarlık desteği yeniden test etti.
  • Fiyat 1.600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.610 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.
  • 1.550 dolarlık destek bölgesinin altında bir kapanış olması durumunda işlem çifti daha da düşebilir.

Ethereum fiyatı 1.665 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkamadı. Söz konusu fiyat 1.665 dolarlık direnç bölgesinden yeni bir düşüş başlattı ve 1.650 dolar seviyesinin altına geriledi. 

Ayılar, fiyatı 1.600 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altına itti. Ethereum fiyatı 1.550 dolarlık desteği yeniden test etti. 1.549 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda bir toparlanma dalgasına girişiyor. 

Ethereum fiyatı 1.600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.610 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.

Ethereum'da Tehlike Çanları: Daha Fazla Düşüş Yaşanabilir!

Yukarı yönde fiyat, 1.600 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşabilir. İlk büyük direnç, trend çizgisine yakın ve 1.610 dolar. Bir sonraki büyük direnç, 1.620 dolar veya 100 saatlik basit hareketli ortalama olup bunun üzerinde fiyat 1.665 dolarlık direnç bölgesine doğru yükselebilir.

1.665 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, fiyatı 1.750 dolarlık ana dirence doğru gönderebilir. Bir sonraki kilit direnç 1.820 dolar olabilir. Daha fazla kazanç, 1.880 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.600 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 1.565 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.550 dolar.

1.550 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, başka bir güçlü düşüşe yol açabilir. Belirtilen durumda fiyat 1.465 dolar seviyesini yeniden görebilir. Daha fazla kayıp ise fiyatı 1.420 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum'da Tehlike Çanları: Daha Fazla Düşüş Yaşanabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar