Anasayfa Analiz Ethereum'da Yeni Düşüş Sinyali: Bu Seviyenin Altında Kalırsa...

Ethereum'da Yeni Düşüş Sinyali: Bu Seviyenin Altında Kalırsa...

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatı toparlanmaya çalışsa da yeni bir düşüş başlatması ihtimaller arasında görünüyor.

Ethereum'da Yeni Düşüş Sinyali: Bu Seviyenin Altında Kalırsa...

Ethereum fiyatı, 1.620 dolar seviyesinin üzerinde bir toparlanma dalgası deniyor. ETH fiyatı, 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında kalırsa yeni bir düşüş başlatabilir.

  • Ethereum fiyatı, 1.690 dolar ve 1.700 dolar seviyelerinin üzerinde toparlanmak için mücadele ediyor.
  • Fiyat 1.700 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • Saatlik ETH/USD grafiğinde 1.670 dolar yakınlarındaki dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.
  • İşlem çifti, kısa vadede 1.700 dolar seviyesinin altında kalırsa düşüşünü sürdürebilir.

Ethereum Fiyatı Dirençlerle Karşı Karşıya

Ethereum fiyatı, 1.700 dolar seviyesinin oldukça altına düştü. Söz konusu fiyat, 1.520 dolar bölgesini test etti ve son zamanlarda Bitcoin ile benzer şekilde iyi bir toparlanma dalgası başlattı.

1.550 dolar ve 1.600 dolar seviyelerinin üzerinde bir hareket oldu. Saatlik ETH/USD grafiğinde 1.670 dolar yakınlarındaki dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu.

Ayılar hala 1.680 dolar seviyesinin altında aktif görünüyor. Ethereum fiyatı, ayrıca 1.700 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat, 1.690 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç 1.700 dolar veya 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınlarında ortaya çıkıyor. 

Ethereum'da Yeni Düşüş Sinyali: Bu Seviyenin Altında Kalırsa...

1.700 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, kısa vadede iyi bir artış başlatabilir. Bir sonraki büyük direnç 1.750 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.820 dolarlık dirence gönderebilir. Fiyat, bunun üzerinde 1.880 dolar bölgesine yükselebilir.

Ethereum Fiyatı için Olumsuz Senaryo

Ethereum fiyatı 1.700 dolarlık direnci aşamazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek, 1.640 dolar seviyesinin yakınlarında şekilleniyor.

İlk büyük destek 1.600 dolar  seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. Boğalar 1.600 dolarlık desteği koruyamazsa daha fazla kayıp olabilir. 

Bir sonraki büyük destek 1.550 dolar destek seviyesinin yakınlarında oluşuyor. Daha fazla kayıp, fiyatı kısa vadede 1.520 dolar seviyesine gönderebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum'da Yeni Düşüş Sinyali: Bu Seviyenin Altında Kalırsa... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar