Anasayfa Analiz Ethereum'da Yukarı Yönlü Kırılma Olabilir! Beklenen Seviyeler...

Ethereum'da Yukarı Yönlü Kırılma Olabilir! Beklenen Seviyeler...

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatında yukarı yönlü bir kırılma gerçekleşebilir. İşte popüler altcoin için beklenen seviyeler...

Ethereum'da Yukarı Yönlü Kırılma Olabilir! Beklenen Seviyeler...

Ethereum (ETH) 1.650 doların üzerinde yukarı yönlü bir kırılma yapabilir. Ethereum fiyatının kısa vadede yeni bir yükselişe başlaması için 1.600 doların üzerinde kalması gerekiyor.

  • Ethereum fiyatı yavaş yavaş 1.620 dolarlık destek seviyesinden yukarı doğru hareket ediyor.
  • Fiyat 1.632 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.622 dolar civarındaki destekle bağlantılı bir yükseliş trendi çizgisi oluşuyor.
  • 1.650 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir kapanış olması durumunda işlem çifti istikrarlı bir yükselişe başlayabilir.

Ethereum fiyatı 1.650 dolarlık direnç seviyesinin altında birkaç dalgalanma gördü. Ethereum fiyatı 1.665 dolara yükseldi ancak ayılar aktif kaldı. Yeni bir düşüş yaşandı ve fiyat, 1.600 dolarlık destek seviyesini yeniden test etti. Söz konusu fiyat, 1.620 doların üzerine çıkıyor. 

Ethereum fiyatı, şu anda 1.632 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.622 dolar civarındaki destekle bağlantılı bir yükseliş trendi çizgisi oluşuyor.

Yukarı yönde fiyat, 1.645 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle karşılaşabilir. Bir sonraki direnç, 1.650 dolar seviyesine yakın. Bunun üzerinde fiyat, 1.665 dolar seviyesine doğru yükselebilir. Bir sonraki büyük direnç, 1.700 dolar seviyesine yakın.

Ethereum'da Yukarı Yönlü Kırılma Olabilir! Beklenen Seviyeler...

1.700 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, Ethereum fiyatını daha da yükseğe itebilir. Bir sonraki direnç, 1.750 dolara yakın. Daha fazla kazanç, fiyatı 1.800 dolarlık direnç seviyesine doğru yönlendirebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı, 1.650 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.630 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın. İlk kilit destek 1.620 dolara ve trend çizgisine yakın. Bir sonraki kilit destek 1.600 dolar. 

1.600 doların altına doğru bir kırılma, ayıların kontrolü ele almasına neden olabilir. Bir sonraki büyük destek, 1.580 dolar seviyesine yakın. 1.580 doların altında olumsuz bir kırılma olması durumunda fiyat, 1.540 dolarlık kilit destek seviyesini tekrar ziyaret edebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum'da Yukarı Yönlü Kırılma Olabilir! Beklenen Seviyeler... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar