Anasayfa Analiz Ethereum'dan Yeni Bir Artış Girişimi: Bu Seviyelere Dikkat Edin!

Ethereum'dan Yeni Bir Artış Girişimi: Bu Seviyelere Dikkat Edin!

Analiz

Yeni bir artış girişiminde bulunan Ethereum (ETH) fiyatının belirli koşullar altında daha da yükselebileceği öngörülüyor.

Ethereum'dan Yeni Bir Artış Girişimi: Bu Seviyelere Dikkat Edin!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.720 doların üzerine yeni bir yükseliş girişiminde bulunuyor. Ethereum fiyatı 1.750 dolarlık direnci aşarsa daha da yükselebilir.

  • Ethereum fiyatı 1.720 dolar seviyesinin üzerine yeni bir yükseliş girişiminde bulunuyor.
  • Fiyat 1.700 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.750 dolar civarında dirençle oluşan bağlantılı bir trend çizgisi var.
  • İşlem çifti 1.750 dolarlık direnç seviyesini aşarsa yükselmeye devam edebilir.

Ethereum fiyatı 1.650 dolar seviyesinin üzerine yerleşti. Söz konusu fiyat 1.650 doların üzerinde bir taban oluşturdu ve son dönemde 1.700 dolar seviyesinin üzerinde iyi bir yükseliş başlattı. 

1.720 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde bir hareket oldu ve fiyat 1.750 dolar seviyesini test etti. 1.756 dolar civarında bir tepe oluştu ve küçük bir aşağı yönlü düzeltme yaşandı. Fiyat 1.735 dolar seviyesinin altına düştü. 

Ethereum fiyatı 1.700 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat 1.750 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşabilir. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.750 dolar civarında dirençle oluşan bağlantılı bir trend çizgisi var.

Ethereum'dan Yeni Bir Artış Girişimi: Bu Seviyelere Dikkat Edin!

Bir sonraki büyük direnç 1.800 dolar. Bu direnç seviyesinin üzerinde net bir hareket, daha büyük bir yükselişin hızını ayarlayabilir. Belirtilen durumda fiyat 1.850 dolarlık direnci ziyaret edebilir. Bir sonraki kilit direnç 1.920 dolar olabilir. Daha fazla kazanç, 2.000 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.750 dolarlık direnci kıramazsa aşağı yönlü bir düzeltme başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.710 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.680 dolar.

1.668 dolardan 1.756 dolara kadar olan son rallinin %76,4 Fib geri çekilme seviyesi de destek sağlamak için 1.685 dolara yakın görünüyor. Fiyat bunun altında 1.650 dolarlık desteği test edebilir.

1.650 dolarlık destek seviyesinin altındaki aşağı yönlü bir kırılma, başka bir düşüş dalgası başlatabilir. Belirtilen durumda 1.600 dolar seviyesine doğru bir düşüş yaşanabilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum'dan Yeni Bir Artış Girişimi: Bu Seviyelere Dikkat Edin! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar