Ethereum Haberleri

Ethereum’un kaderi, bu bölgeye düşmekten kaçınıp kaçınmayacağına bağlı…

4 Temmuz’da Ethereum, 17 Haziran’dan bu yana ilk kez 2400 dolarlık direnci test etti. 3 gün sonra, kripto varlık kısa bir süre 50 Hareketli Ortalamanın üzerine çıktı ancak günlük mum hem yukarıda belirtilen dirençler hem de MA altında kapandı. Şimdi, 48 saatten kısa bir süre sonra, fiyat %8 düştü ve basın zamanında 2.158 $’a düştü.

Yazının yazıldığı sırada fiyat hareketi yana doğru hareket ediyordu, ancak sonraki hareketin grafikte nasıl ortaya çıkacağına bağlı olarak önümüzdeki birkaç gün içinde bir değişiklik görülebilir.

Ethereum Günlük Grafiği

Ethereum'un kaderi, bu bölgeye düşmekten kaçınıp kaçınmayacağına bağlı... - Koinbox.Net

2400 doların üzerine çıkmak Ethereum için güçlü bir ilerleme sağlamak için çok önemliydi, ancak birkaç yeniden testten sonra kripto para güneye itildi. 1 günlük grafikte gözlenen belirli bir düşüş hareketi, yükselen kama modelinden fiyat kırılmasıydı. Kırılma son 24 saat içinde gerçekleşti ve 2300 doların altında olası bir kapanış makul hale getirildi.

Basın zamanında, 20 dönemlik Üstel MA ve Basit MA arasındaki ilişki, fiyat 20-SMA’nın üzerinde kaldığı için yükselişe geçti.

Bununla birlikte, Göreceli Güç Endeksi veya RSI tarafından gösterildiği gibi satın alma baskısı reddi, tükenmiş satın alma baskısına işaret ediyor gibi görünüyordu.

Fiyat aşağı doğru hareket etmeye devam ederse, fiyat 2050$-2010$ destek aralığının üzerinde kalırsa hızlı bir yükseliş dönüşü beklenebilir. Aksi takdirde, Ethereum da 1800 dolardan talep bölgesine düşebilir.

Piyasa Gerekçesi

Ethereum'un kaderi, bu bölgeye düşmekten kaçınıp kaçınmayacağına bağlı... - Koinbox.Net

Müthiş Osilatör göstergesi ile ilgili olarak, yükseliş momentumunun toparlanmasını hayal ediyordu, ancak güç düşük kaldı. MACD çizgisi Sinyal çizgisinin üzerindeydi ve son birkaç gün içinde tanımlanan bir yükseliş eğiliminin altını çizdi.

Bu, fiyatın 1800$’a düşeceği anlamına gelse bile, talep bölgesinin yakınında uzun bir pozisyon açmak güvenli bir seçenek olabilir. 2050 dolardan uzun bir sözleşme de açılabilir, ancak kısa vadede başka bir büyük yıkımı önlemek için riskler minimumda tutulmalıdır.

İlgili İçerik: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu