Anasayfa Analiz Ethereum'un Yükseliş İvmesi Zayıflıyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Ethereum'un Yükseliş İvmesi Zayıflıyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatında yükseliş ivmesinin zayıfladığı fark ediliyor. Peki, önde gelen altcoin için hangi seviyeler bekleniyor?

Ethereum'un Yükseliş İvmesi Zayıflıyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.920 dolarlık direnci kırmak için mücadele ediyor. Fiyat düşüşe geçiyor ancak olumsuzluklar 1.850 doların altında sınırlı olabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.920 dolar seviyesini aşmak için mücadele ediyor. 
  • Fiyat 1.860 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.880 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • 1.850 dolarlık destek bölgesinin altında bir kapanış olmazsa işlem çifti bir kez daha yükselebilir.

Ethereum fiyatı 1.850 dolarlık destek bölgesinin üzerinde istikrarlı kaldı. Ethereum fiyatı 1.880 dolarlık direncin üzerinde yükseliş ivmesi kazanmak için başka bir girişimde bulundu.

ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.880 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı. Fakat işlem çifti bir kez daha 1.920 dolarlık direnç bölgesini aşamadı. 1.907 dolar civarında bir tepe oluştu ve fiyat düşüşe geçti.

1.885 dolar seviyesinin altına bir düşüş yaşandı. Ethereum fiyatı şu anda 1.860 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat 1.900 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. İlk büyük direnç 1.920 dolarda bulunuyor. 

Ethereum'un Yükseliş İvmesi Zayıflıyor: Bu Seviyelere Dikkat!

Yeni bir yükseliş başlatmak için boğaların 1.920 dolarlık direnci aşması gerekiyor. Belirtilen durumda fiyat 2.000 dolarlık dirence doğru yükselebilir. Bir sonraki temel direnç 2.050 dolar yakınında. Bunun üzerinde fiyat 2.120 dolar seviyesine doğru yükselebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.900 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 1.880 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.870 dolar veya 100 saatlik basit hareketli ortalamadır.

Ana destek 1.850 dolarda bulunuyor. 1.850 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, Ethereum fiyatını daha da düşürebilir. Belirtilen durumda fiyat 1.780 dolar seviyesine düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Ethereum'un Yükseliş İvmesi Zayıflıyor: Bu Seviyelere Dikkat! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar