Anasayfa BNB Haberleri

BNB Haberleri

BNB, kripto para borsası Binance tarafından çıkarılan bir kripto para birimidir. Daha önceden açılımı Binance coin olarak adlandırılan BNB 2022 yılında adını 'Build and Build' olarak değiştirmiştir. Binance, 7,6 milyar dolarlık hacmiyle dünyanın en büyük kripto para birimi borsasıdır. BNB ilk olarak Ethereum ağında çıkarılmıştır ve daha sonra kendi blockchaini olan Binance Smart Chain'e geçmiştir. BNB'nin toplam arzını 100.000.000 BNB'ye düşürmeyi amaçlamaktadır. BNB bu amaçta otomatik yakma sistemine sahipir. Bu sistem, BNB'nin fiyatına ve her bir finansal çeyrek boyunca BNB Smart Chain'de (BSC) oluşturulan blok sayısına göre yakılacak BNB miktarını ayarlar. Bu miktar BNB topluluğuna şeffaflık ve öngörülebilirlik oluşturmak için açıklanır.

BNB Sıkça Sorulan Sorular

Binance coin nedir? Binance coin ya da BNB, lider kripto para birimi borsası Binance’ın yerel kripto para birimidir. Binance kullanıyorsanız ve hesabınızda BNB varsa düşük işlem ücretlerinden ve borsanın sunduğu diğer faydalardan yararlanabilirsiniz.

Binance coin nasıl alınır? Binance coin lider kripto para birimi borsası Binance üzerinden satın alınabilir. Binance’a ek olarak FTX, Gate.io, KuCoin, Huobi Global kullanarak da BNB alabilirsiniz. Binance coin hacminin en yüksek olduğu borsa Binance’dır. Ayrıca Binance üzerinden satın aldığınız BNB’leri diğer kripto para birimlerini satın almak için kullanabilirsiniz.

Binance coin kurucusu Binance borsasıdır. Binance borsasının kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao’dur. 2013’ten beri Changpeng Zhao blockchain teknolojisi ile ilgilenmektedir. 2017’de Binance’ı kurmuştur ve o zamandan beri şirketinin CEO’luğunu yapmaktadır. He Yi ise Binance’ın ortak kurucusudur. 2017’de Binance’ı ortaklaşa bir şekilde Zhao ile birlikte kurmuşlardır.

Binance coin haberleri, BNB haberleri, son dakika Binance coin haberleri, Güncel Binance coin haberleri için Koinbox.net adresini ziyaret edebilir veya Google üzerinden "Binance coin haberleri" ya da "son dakika Binance coin haberleri" araması yapabilirsiniz.

Binance coin geleceğinde BNB haberlerde sürekli olarak gördüğümüz bir kripto paradır. Binance coin'in geleceği parlak bir kripto para birimi olduğunu düşünülüyor. BNB’nin arkasında dünyanın en başarılı kripto para borsalarından biri vardır. Ayrıca BNB yerel token yakım mekanizmasına da sahiptir. Bu Binance coin arzının kademeli olarak azaldığı anlamına gelir.

WalletInvestor Binance coin tahmininde fiyatın bir yıl içinde %87,61 oranında yükselebileceğini iddia ediyor. BNB’nin 2022'de yeni zirvelere ulaşacağına ve güçlü bir yükseliş trendi izleyeceğine inanarak BNB beklentileri konusunda oldukça iyimser.

WalletInvestor'ın 2022'nin sonu için Binance Coin fiyat tahmini:

 • Minimum fiyat: 940.07 dolar
 • Ortalama fiyat: 1.014.130 dolar
 • Maksimum fiyat: 1.097.140 dolar

WalletInvestor, Binance coin'in mevcut 690.93 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini geçeceği ve 2022'de ilk kez 1.000$'ı aşacağı ve 1.014.130 dolarlık bir ortalama fiyata ulaşacağı düşünüyor. WalletInvestor'un tahmini olarak gördüğü en düşük fiyat ise 940.074 dolarda ve bu fiyatlanma bile mevcut fiyata göre oldukça yukarıdadır.

WalletInvestor ayrıca “Binance Coin fiyatı bir yılda 533.965 dolar 1001.790 dolara çıkabilir” ve “Tahmin Sistemimize göre BNB harika bir uzun vadeli (1 yıllık) yatırımdır” dedi.

The Economy Forecast Agency Binance Coin fiyat tahmincileri ise daha temelli bir tahminde bulundu. 2022'de BNB fiyatının yeni bir rekor seviyeye çıkacağını tahmin ediyorlar ama fiyatın 1.000 dolara ulaşıp ulaşmayacağından şüpheliler.

The Economy Forecast Agency, 2022’nin en yüksek Binance Coin tahmini olarak fiyatın Aralık 2022'de 776 dolara ulaşabileceğini ve en düşük seviyed olarak BNB'nin Ocak ayında 360 dolara düşebileceğini söylüyor. Tahminlerine göre Binacne coin 2022’yi %15,3 artışla 725 dolardan kapatacak.

The Economy Forecast Agency'nin fiyat tahminlerinde genellikle oldukça kasvetli olduğunu belirtmek önemlidir, bu nedenle WalletInvestor'ın önerdiği kadar dramatik bir artış beklemeseler de yükseliş beklentileri olduğunu belirtmek de önemlidir.

DigitalCoin uzmanları Binance Coin fiyat tahmini olarak kısa vadede fiyatın 2022'de 1.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor. DigitalCoin tahminlerine göre Binance Coin, yılın büyük bir bölümünde 800 ila 1.000 dolar arasında işlem görecek.

DigitalCoin 2022 Binance Coin fiyat tahmini:

 • Ocak: 1.002,36 dolar
 • Şubat: 898,21 dolar
 • Mart: 808.83 dolar
 • Nisan: 863,76 dolar
 • Mayıs: 910.66 dolar
 • Haziran: 886,09 dolar
 • Temmuz: 1.010.03 dolar
 • Ağustos: 953.83 dolar
 • Eylül: 1.052,58 dolar
 • Ekim: 1,006,24 dolar
 • Kasım: 830,48 dolar
 • Aralık: 1.048.02 dolar

DigitalCoin, BNB’nin Ocak ayında mevcut fiyatından 1.002.36 dolarlık yeni ATH’ye çıkacağını tahmin ediyor. Bu neredeyse iki katlık bir yükseliştir. Daha sonra Mart ayında 808.83 dolara düşeceğini ve Eylül ayında 1.052.58 dolarda yeni bir rekor seviyeye çıkacağını ve ardından 2022'yi 1.048.02 dolardan kapatacağını düşünüyor. WalletInvestor ve DigitalCoin'in fiyat tahminlerinin yakınlığı, 2022'nin sonunda 1.000 dolarlık Binance coin fiyatının mümkün olabileceği fikrine güç veriyor. Ancak, BNB'nin bu kadar dramatik bir şekilde yükselmesine neyin yol açabileceği bir sır olarak kalıyor.

DigitalCoin, “Evet, Binance Coin (BNB) bizim tahminlerimize göre kârlı bir yatırımdır ve 1 Binance Coin'in (BNB) fiyatı 1 yılda kabaca 1.048 dolara kadar 2 kat artabilir.” dedi.

Son kısa vadeli 2022 Binance Coin fiyat tahminini yapan Previsioni Bitcoin ise en yüksek BNB tahminini gerçekleştirdi. Ayrıca aynı zamanda ufukta bir gerileme olabileceği hakkında da uyardı.

Previsioni Bitcoin 2022'nin başında Binance coin fiyatının 1.000 dolara çıkabileceğini düşünüyor. 2022 Şubat ayında fiyat yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, BNB'nin durgunlaşmaya başlayabileceğini ve Ağustos ayına kadar kademeli olarak düşeceğini düşünüyor.

Previsioni Bitcoin'in 2022 Binance Coin fiyat tahmini:

 • Ocak: 1,137,95 dolar
 • Şubat: 1,217,34 dolar
 • Mart: 1.169.71 dolar
 • Nisan: 1.005.63 dolar
 • Mayıs: 952,70 dolar
 • Haziran: 846,85 dolar
 • Temmuz: 793,92 dolar
 • Ağustos: 740,99 dolar
 • Eylül: 767,46 dolar
 • Ekim: 756.87 dolar
 • Kasım: 735,70 dolar
 • Aralık: 730.41 dolar

Previsioni Bitcoin, Binance coin'in 2022'ye şaşırtıcı bir şekilde 1.137.95 dolardan başlayacağını, Şubat ayında 1.217.34 dolar yeni bir ATH'ye ulaşacağını ve yılın geri kalanında Aralık ayına kadar kademeli olarak 730.41 dolara gerileyeceğini öne sürüyor. BNB'nin 2022'de mevcut fiyatını ikiye katlamasına neyin yol açabileceği ve yılın geri kalanında neden düşebileceği hakkında ise herhangi bir bilgi vermiyorlar. Ancak düşüşe rağmen Binance coin’in 2022'deki fiyatı 2021'dekinden çok daha yüksek olabilir.

Binance çöktü mü son dakika: Binance coin haberleri, son dakika Binance gelişmeleri ve Binance kullanım durumu için Koinbox.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Binance çöktü mü son dakika haberleri için en güncel bilgiler ve Binance kullanım durumunu öğrenmek için Binance haber merkezini ziyaret edebilirsiniz. Son dakika Binance coin haberleri...

Binance yeni listelenecek coinleri halka açık bir şekilde listele gerçekleşmeden önce paylaşmaktadır. Binance yeni listelenecek coinleri öğrenmek için borsanın duyurular kısmına gidin. Buradan "Yeni Kripto Listelemeleri" menüsüne tıklayın.  Binance yeni listelenecek coinler kısmında borsaya gelecek coinlerin ne zaman geleceğini, hangi alanda ticarete açılacağını, hangi ticaret çiftlerine sahip olacağı gibi bilgileri vermektedir. Bu bilgileri dikkatli bir şekilde okumayı unutmayın.

Binance coin haberlerini öğrenmek için Binance duyurular sayfasına  gidebilirsiniz. Binance duyurular menüsünde 4 farklı alt menü vardır. Bunlar; yeni kripto para listelemeleri, güncel haberler ve Binance coin haberleri, yeni fiat listelemeleri ve API güncellemeleridir. Yeni kripto para listelemeleri menüsünde borsaya gelecek veya borsadan kalkacak coinleri öğrenebilirsiniz. Güncel haberler kısmında Binance ve Binance coin haberleri hakkında resmi son dakika haberlerini okuyabilirsiniz. Yeni fiat listelemeleri menüsünden Binance’ın destek vereceği yeni kaydi para çeşitlerini ve çiftlerini bulabilirsiniz. API güncellemeler bölümünde Binance borsasının desteklediği API’ler hakkında güncellemeler bulabilirsiniz.

BNB coin ekşi sözlükte popüler bir konudur. En son BNB coin ekşi yorumları:

30 Kasım’da gerçekleşen Bruno update'i sonrasında Binance SmCrt chain üzerinde yapılan her işlem sonrasında bir miktar BNB yakılıyor. Yaklaşık olarak dakikada 1 BNB yakılıyor. Durum ciddi...

Fırsatı geldiğinde beleşten para kazanmanıza da yarayan coin. BNB vault zaten biliniyor. Gün içerisinde BNB ve varsa diğer launchpool ödülleri ekleniyor hesabınıza. Bir de yeni coin için kitleme yapılabiliyor. En son lazio ve porto coinlerinde yaptığım olay şu; Bende 5 BNB var, zamanı gelince hepsini commit ettim. Her iki coinin de satış fiyatı 1 dolardı. Lazio, 5 BNB commitmenta 2.5 lazio verdi. 2.5 dolar değerinde BNB hesabımdan azaldı. Porto, 5 BNB’ye 2 porto verdi. 2 dolarlık BNB hesabımdan alındı.

launchpad sayfasında neyin ne zaman olacağı tr saati ile gösteriliyor. Zamanı gelince satın alabildiğiniz tokenler hesaba geçiyor, sonra listeleme sayfasına geçip, kalan süreye göre satış için bekliyorsunuz. Genelde sabah 9 ya da 11 gibi oluyor. Coin listelemeye girdiği anda piyasa fiyatından satışa alıp, satış tuşuna abanıyorsunuz. Çünkü en yüksek fiyat, ilk çıktığı saniyelerdir.

Bu şekilde Lazio'yu 48 dolardan, Porto'yu da 28 dolar civarından sattım. Şu an fiyatları nedir bilmiyorum ama amaç o ilk yeşil iğnenin olabildiğince tepesinden malı satmak. Çünkü o seviyelere muhtemelen bir daha gelmeyecek. Yatırdığım para 4,5 dolar, gelen para 176 dolar.

Binance fan token işine yeni girdi ve şimdilik 2 takım var. Muhtemelen devamı gelecek. Aynı çalışmayı her seferinde yapsanız havadan ne gelse kar.

BNB'nin cazibesi bitmez bir kere cahilliğin manası yok. Öesela shit coin arıyorsunuz 100 200 dolar atalım 10x yapsın. BNB zaten ayda bir iki ayda bir bana launchpad ve launchpoolda 1000-1500 dolar para bırakıyor. Düzenli gelir getiriyor resmen. BNB’de ilk hedefim 3 bin. O seviyeye gelince bir kısmını çıkacağım. O seviyeye gelene kadar zaten beni her ay launchpad ve launchpool ile besliyor.