Anasayfa Shiba Inu Haberleri

Shiba Inu Haberleri

Shiba Inu, canlı bir merkeziyetsiz finans ekosistemi oluşturmayı hedefleyen bir kripto varlıktır. Ethereum'un güçlü ağından faydalanan Shiba Inu, tıpkı Dogecoin gibi köpek temalı bir meme coin'dir. Fakat Dogecoin'den daha fazlasını yapmayı hedefleyen Shiba Inu, merkeziyetsiz bir topluluk oluşturma deneyi olarak kabul ediliyor. Meme coin imajından kurtulmak isteyen Shiba Inu, bunun için kullanım alanlarını artırmaya ve yeni iş birliklerine imza atmaya devam ediyor. 

Shiba Inu Sıkça Sorulan Sorular

Shiba coin kendini Dogecoin katili olarak adlandıran bir meme coindir. Shiba coin şimdiye kadar 3 kez coin yakımı yaptı. İlk olarak Shiba coin geliştiricileri toplam arzın %50’sini merkezi olmayan borsa Uniswap likidite havuzuna yatırdı ve anahtarı attılar. Geri kalan kısmın %50’sini Vitalik Buterin’e göndererek yaktılar. 3. yakım da ise Shiba geliştiricileri Hindistan Covid yardım fonuna bağışta bulundu.

Şu anda 589.735.030.408.323 SHIB arzına sahiptir. Bunun içinden 549.063.278.876.302 Shiba coin dolaşımdadır. Bu makalenin yazımı sırasında Shiba coin 0.00003843 dolardan işlem görmektedir.

Shiba 100’den fazla ticari işlem çiftine sahiptir ve çoğu kripto para borsasından satın alınabilir. Shiba alınabilecek en iyi borsalar Binance, Coinbase, Huobi Global, KuCoin, Gate.io, FTX, Kraken, Bitfinex, Uniswap v2, Poloniex, Gemini, Bybit ve ShibaSwap’dır.

ShibaSwap, Shiba coin’in kendi merkezi olmayan borsasıdır. Shiba haberlerine göre ShibaSwap sayesinde Shiba coin 2021 Kasım ayında Dogecoin’in toplam piyasa değerini geçmiştir. ShibaSwap, kullanıcıların likidite sağlamasına ve farklı tokenlerini takas etmesine olanak tanır. Bu süreçte kullanıcılar yönetim tokeni BONE kazanır. Ayrıca son dakika Shiba haberlerinde Shiba coin ekosisteminde artık 10.000 benzersiz NFT'den oluşan bir koleksiyon olan "Shibatoshis" olarak adlandırılan NFT'ler alınıp satılabiliyor. ShibaSwap’ın diğer işlevleri arasında stake etme, token takası, ödül toplama ve portföy analitiğini kontrol etme vardır.

Shiba kurucusu kim? Shiba Inu (SHIB) 2020 Ağustos ayında anonim kurucusu Ryoshi tarafından kuruldu. Shiba kurucusu Ryoshi hakkında pek bir şey bilinmemektedir. Shiba 2020’nin sonlarına doğru hızlı bir şekilde değer kazandı ve topluluğunu büyüttü. Yatırımcılar genellikle Shiba’yı Elon Musk ve Vitalik Buterin gibi ünlü isimlerden duydular.

Shiba coin son dakika haberler, Shiba haberleri son dakika, Shiba coin son dakika yorumları Koinbox.net adresinden okuyabilirsiniz. En güncel Shiba haberlerini, analizlerini ve uzman görüşleri buradan hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Shiba coin, Dogecoin'in Srypt tabanlı madencilik algoritmasının Ethereum tabanlı karşılığı olmayı hedefliyor. Shiba Inu ve SHIB coini, Baby Dogecoin (BabyDoge), Dogecoin (DOGE), JINDO INU (JIND), Alaska Inu (LAS) ve Alaskan Malamute Token (LASM) dahil olmak üzere köpek temalı kripto para birimlerinin bir parçasıdır. Bu daha düşük değerli meme coinler 0.0002 dolardan yaklaşık 0.75 dolara kadar olan Dogecoin yükselişini kaçıran yatırımcıları çekiyor.

Shiba coin’in ilerleyen haftalarda yakım yapacağı düşünülüyor. Şimdiye kadar Shiba geliştiricileri Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’e SHIB göndererek, Hindistan Covid yardım fonuna ve Uniswap’da likidite kilitleyerek 3 adet devasa yakım işlemi yaptı. Gelişen Shiba coin eko sisteminde düzenli olarak Shiba coin yakımı yapılacağı düşünülüyor. Buna ek olarak Shiba yakımını düzenli hale getirecek bir oyun üzerinde de çalışıyorlar.

Shiba coin dünyanın önde gelen meme coinlerinden biridir. Shiba haberleri ve Shiba geleceği hakkında projenin geliştiricileri fiyatı 0.01 doların çok altında tutacaklarını ve yine de en büyük rakipleri Dogecoin’in piyasa değerini geçeceklerini iddia ediyorlar. Şu anda Shiba, farklı tokenlerden, merkezi olmayan bir borsadan ve kripto para oyunlarından oluşan bir eko sisteme sahiptir. Ayrıca Shiba coini ShibaSwap’da ve diğer desteklenen borsalarda staking yapabilirsiniz.

Shiba Inu şu anda 549.063.278.876.302 SHIB dolaşım arzıyla, 0.00003843 dolar civarında işlem görüyor. Shib coin’in 24 saatlik işlem hacmi 2,214,598,036.51 dolardan. Toplam piyasa değeri ile Shiba Inu 21,100,117,175.03 dolarlık değerlenmeye sahip. Böylece Shiba coin toplam piyasa değeri açısından en büyük 13. kripto para birimidir. Uzmanların, Shiba fiyat tahmini ve Shiba coin fiyat tahmini:

Wallet Investor SHIB fiyatında uzun vadeli bir artış bekliyor. Shiba Inu'nun 2026’da göreceği tahmini fiyatın 0,000670 dolar olduğunu söylüyor. Böylece 5 yıllık bir yatırımın geliri %737 civarında olacaktır.

Changelly analistleri, Shiba Inu fiyatının önümüzdeki yıllarda artacağına inanıyor. Shiba coin fiyatının 2021'in sonunda yükselebileceği ve mevcut fiyatın iki katına çıkabileceğine inanıyor.

GOV Capital verilerine göre Shib coin, muazzam uzun vadeli kazanç potansiyeline sahip bir kripto paradır ve geçen yıl içinde büyük bir boğa koşusu yapmıştır. GOV Capital Shiba coin fiyat tahmini olarak 2022 yılının sonuna kadar 0,001124 dolarlık seviyenin görüleceğini tahmin ediliyor.

Trading Beasts uzmanları Shiba coin fiyatının Aralık 2022 sonunda 0,00005290 dolarına ulaşmasını bekleniyor. Uzmanların beklediği maksimum fiyat 0,0000661 dolar ve minimum fiyat ise 0,0000449 dolar.

Long Forecast tahmincileri Shiba Inu coin fiyatının 2021 Aralık ayı sonunda 0,000004819 dolara ulaşmasını bekliyor. Maksimum fiyat olarak 0,00005708 dolar ve 2022 yılı için minimum fiyat olarak 0,00001967 doların görüleceğini düşünüyorlar.

Digital Coin Price: En son haberlere, araştırmalara ve Shiba token fiyat tahminine göre, madeni para 2021 sonunda 0.0000474194 doları geçebilir ve 2025 yılına kadar 0.0001214519 dolar civarında yeni bir ATH kaydedebilir.

Reddit Community uzmanları Shiba coin’de düşüş olabileceğini ve 2022'de fiyatın 0,0000009 dolara düşebileceğini düşünüyor. Yatırımcılar için Shiba coin’in büyük bir risk olduğunu da iddia ediyorlar.

Shiba haberlerinde genellikle bir meme coin olarak adlandırılan Shiba coin aslında başarılı ve geniş bir ekosisteme sahiptir. Bundan dolayı Shiba fiyatının ilerleyen zamanlarda yükseleceği göz ardı edilemez. Shiba haberlerinden bilindiği üzere Shiba coin’in ana hedefi en büyük rakibi olan Dogecoin’in piyasa değerini geçmektir. 

Shiba bu hedefine arkasındaki geniş ekosistemi ile rahatça ulaşabilir. ShibaSwap borsası, Shiba coin oyunu, Shiba NFT’leri, Shiba staking yapma gibi seçenekler yıllar içinde daha fazla kullanıcıyı Shiba eko sistemine çekme potansiyeline sahiptir. Böylece Shiba uzun vadede DOGE’u rahatlıkla geçebilir ve en iyi meme coin olabilir.

Shiba haberleri Twitter araması altında Twitter üzerinden son dakika Shiba haberlerini öğrenmek için Twitter’da #shiba ya da #shibacoin aramaları yapabilirsiniz. Bu aramalarda son dakika Shiba haberlerini ve uzmanların analizlerini bulabilirsiniz.

Shiba Binance, lider kripto para birimi borsası Binance’da listelenmiştir. Binance’da SHIB/USDT ve TRBinance’da SHIB/TRY çiftlerinde alım yapabilirsiniz. Ayrıca Binance şu anda Shiba coin hacminin en yüksek paydasına sahiptir ve bu da borsada hızlı bir şekilde Shiba coin al sat yapılmasına olanak sağlar.

Shiba Twitter hesabına erişmek için https://twitter.com/Shibtoken adresine gidebilirsiniz. Buradan en son Shiba haberlerini, Shiba hakkındaki geliştirici açıklamalarını, Shiba coin listelemelerini ve Shiba Inu köpek videoları bulabilirsiniz.