Anasayfa Altcoin Etkinlik Uzatıldı: Bu Altcoin Birdenbire Sıçrama Yaptı!

Etkinlik Uzatıldı: Bu Altcoin Birdenbire Sıçrama Yaptı!

Altcoin

Bullshark Quest 2 etkinliğinin uzatılması üzerine SUI fiyatında artış yaşandı.

Etkinlik Uzatıldı: Bu Altcoin Birdenbire Sıçrama Yaptı!

SUI fiyatı, kısmen Mysten Labs tarafından Sui Vakfı iş birliğiyle başlatılan ve devam eden Bullshark Quest 2 etkinliği dolayısıyla 18 Ağustos'tan bu yana toparlanma eğiliminde.

Başlangıçta 29 Ağustos'ta sona ermesi beklenen Bullshark Quest 2 etkinliği, 6 Eylül'e kadar uzatıldı. Bu şekilde katılımcılara, merkeziyetsiz finans (DeFi) DApp'leriyle daha derinlemesine etkileşimde bulunma şansı sunulması hedefleniyor. 

Etkinlik tarihinin uzatılmasının, SUI fiyatını olumlu yönde etkilediği görülüyor. Son 24 saat içinde yüzde 6,5 oranında artış gösteren SUI fiyatı, 0,580678 dolara yükselerek bugün neredeyse hiç hareket etmeyen kripto para piyasasını kolaylıkla geride bıraktı.

SUI fiyatı, haftalık olarak ise yüzde 5 artış gösterdi ancak utility token, geçen ay yüzde 12 ve Mayıs ayının başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,16 dolara ulaştığından bu yana yüzde 73 düşüş yaşadı.

Bullshark Quest 2, merkeziyetsiz finansın dinamik dünyasına girmeye hazır çeşitli bireyleri bir araya getiriyor. Bu uzatılmış zaman dilimi, kullanıcıların çok çeşitli mevcut teklifleri kapsamlı bir şekilde araştırmasına ve bunlarla etkileşime geçmesine imkân tanıyarak DeFi ekosistemiyle daha derin kullanıcı etkileşimini teşvik etmeyi amaçlıyor.

Etkinlik Uzatıldı: Bu Altcoin Birdenbire Sıçrama Yaptı!

Bullshark Quest 2 Etkinliğinin SUI Ödül Havuzları

Bullshark Quest 2 etkinliğinin merkezinde, her biri oyunculara farklı şanslar sunan iki SUI ödül havuzu bulunuyor. Her katılımcının bu ödül havuzlarından yalnızca birine katılmasına izin veriliyor.

Havuz 1'de, kazanılan toplam puana göre ilk 5.000 oyuncu arasında paylaştırılacak 2,5 milyon SUI tokeni bulunuyor. Öte yandan, Havuz 2'de kalan nitelikli katılımcılar arasında paylaşılacak 2,5 milyon SUI tokenı daha bulunuyor.

Bullshark Quests 2 etkinliği, 28 Temmuz'da toplam 5 milyon SUI token ödül havuzuyla başlatıldı. Uzatılmış zaman dilimi; Mysten Labs ve Sui Vakfı'nın, tüketicilere etkileşim kurmaları, gezinmeleri ve kullanımlarından kazanç sağlamaları için bolca zaman verme yönündeki ortak hedefini vurguluyor.

Etkinlik Uzatıldı: Bu Altcoin Birdenbire Sıçrama Yaptı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Solana Blockchain: Kripto Para Dünyasında Öne Çıkan Bir Varlık
Rehber Banu Fırıncılar