Coin Rehberi

Exen Coin (Bitexen) Nedir? Nasıl Alınır?

ABONE OL:

Ülkemizde Türk Lirasıyla işlem yapma özelliği ile bilinen Bitexen kripto para borsası, kendisine ait bir de Exen Coin’e sahip. Bitexen, işlevsel arayüzünün yanı sıra komisyon ücretlerinin düşüklüğü ve API erişimi sağlaması ile dikkat çeken, hızlı ve güvenilir bir kripto para borsası olarak tanınıyor. Peki Bitexen coini olan Exen Coin nedir? Bu sorunun cevabını yazımız içerisinde detaylı cevaplarla bulabilirsiniz…

Exen Coin (Bitexen) Nedir?

Exen Coin, Bitexen borsasının ürettiği Ethereum ve Blockchain tabanlı bir ERC-20 tipi kripto paradır. 15 milyon arzı bulunan Exen Coin, Bitexen borsasının kullanıcılarına ücretsiz olarak veriliyor. Bitexen hesabı oluşturanlar ve arkadaşlarına tavsiyede bulunan Exen Coin kazanma şansı yakalıyor. Bunun yanı sıra bazı dönemlerde düzenlenen çeşitli yarışma veya kampanya gibi etkinliklerle de Exen Coin kazanma fırsatı sunuluyor. Exen Coin fiyatı ise kullanıcıların aralarında yaptıkları alım satım işlemlerine bağlı olarak belirlenir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin İçin Büyük Kırılma Kapıda

Exen Coin (Bitexen) Ne İşe Yarar?

Exen Coin, ücret karşılığı verilen bir kripto para olmayıp, ücretsiz dağıtılması ve fiyatının kullanıcıların yaptığı alım satımlara bağlı olması nedeniyle dikkat çekiyor. Bu özellikleri sayesinde Exen Coin’in amacı, Bitexen borsasının sağlayacağı başarılarda, kullanıcıların pay sahibi olmasını sağlamak.

Exen Coin (Bitexen) Nereden Alınır?

Exen Coin, Bitexen borsası tarafından kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılır ve Bitexen borsasından alınabilir.

Exen Coin (Bitexen) Nasıl Alınır?

Exen Coin’in ücretsiz olarak dağıtılan bir kripto para birimi olduğundan bahsetmiştik. Bitexen borsası tarafından dağıtılan bu coinler, 4 aşamada dağıtılır. Bu aşamalar, bir önceki aşamadaki kriterlerin gerçekleşmesi sonucu başlar. Her bir yeni aşamada dağıtılacak Exen Coin miktarı sabit durur. Ancak, kullanıcıların ve referanslarının alacağı ödüllerde azalma yaşanır.

Bunun yanı sıra Bitexen, bazı zaman aralıklarında düzenlediği yarışmalar veya kampanyalar ile de kullanıcılarına Exen Coin kazanma şansı tanıyor.

Exen Coin (Bitexen) Fiyatı

Exen Coin fiyatı, borsalarda işlem görmemesi nedeniyle, sadece kullanıcıların arasında gerçekleşen alım satım işlemleri sonucunda belirlenir. 1 Exen Coin şu anda Bitexen borsasında 13,15 TL’den işlem görmektedir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Şubat Ayında Yükseliş Vadeden ilk 5 Kripto Para Birimi Açıklandı

Exen Coin (Bitexen) Grafiği

Exen coin fiyat: https://www.bitexen.com/market/advanced

Exen Coin’in grafiğine bakıldığında Exen fiyatı son günlerde yüksek oranda oynaklık görmüştür. Bitexen borsası tarafından, kullanıcılara dağıtılan bu coin, aynı zamanda yarışma veya kampanya gibi türlü etkinliklerle de verilebildiğinden dolayı dağıtıldığı günden itibaren düşüşe geçmiştir. Yinede Exen coin günümüzde en düşük sevilerinde değildir.

Exen Coin (Bitexen) Piyasa Değeri

Exen Coin, Bitexen tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtımı yapılan bir kripto para birimidir ve piyasa değeri hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Exen Coin (Bitexen) Yükselir mi?

Exen Coin fiyatı, kullanıcıların alım satım işlemlerine bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle yükselip yükselemeyeceği ile ilgili herhangi bir tahminde bulunulamaz.

Exen Coin (Bitexen) Haberleri

Exen Coin (Bitexen) hakkında çıkan haberlerden bazılarını sizler için şu şekilde derledik:

Bitexen, 2 Milyon Exen Coin Dağıtımı Yaptı

Yerli bir kripto para borsası olan Bitexen, 5 aşamada dağıtımını yapacağını açıkladığı Exen Coin’in ilk aşamasını gerçekleştirdiğini açıkladı.

Toplamda 15 milyon üretilecek olan Exen Coin’in, ilk dağıtımda 2 milyonunun kullanıcılara dağıtıldığı açıklandı. Bitexen borsasının kurucu ortağı olan Murat Çelik, iki haftada ilk dağıtımı gerçekleştirdiklerini ve bunun planladıkları sürenin çok daha altında olduğunu belirtti. Kullanıcılara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Çelik, dağıtımların aynı şekilde devam etmesini dilediğini aktardı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin dışındakilerin geleceği yok mu?

Bitexen Yöneticisinden ‘Bitexen Güvenilir mi?’ Sorusuna Cevap Geldi

Bitexen borsasının Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yapan Kemal Cenk Erdem, Bitexen borsası ve Exen Coin hakkında pek çok soruya cevap verdi. İzleyicilerden gelen ‘Bitexen Güvenilir mi?’ sorusuna da açıklık getirdi.

Erdem, verdiği cevapta Bitexen’in güncel kullanıcı sayısının fazlalığına dikkat çekti ve ne kadar büyük bir kripto para borsası olduklarını kanıtladı. Fazla bilgi isteniyor şeklinde gelen eleştirilere de yanıt veren Erdem, bunun geleceğe yönelik düşünülmüş bir güvenlik önlemi olduğunu belirtti.

Exen Coin (Bitexen) Kaç TL?

Bitexen borsasında Exen Coin bu yazının kaleme alındığı dakikada 13,1525 Türk Lirasından el değiştirmektedir.

Exen Coin (Bitexen) Ne Zaman Çıktı?

Bitexen, 2018 senesinin Haziran ayında işlem göstermeye başlamıştır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu