Kripto Para Haberleri

Ernst & Young, Hükûmetler için Blockchain Çözümü Başlattı

“Dört Büyük” profesyonel hizmet şirketlerinden biri olan Ernst & Young, dünya çapındaki hükûmetler için kamu fonlarının finansal yönetimini geliştirmelerine yardımcı olmak için yeni bir blockchain çözümü başlattı.

“EY OpsChain Kamu Finansmanı Yöneticisi” olarak adlandırılan çözüm, hükûmetlerin “gerçek zamanlı” olarak fonları izlemelerine yardımcı oluyor. Tek bir finansal bilgi panosu aracılığıyla hükûmetler daha iyi finansal yönetim için bütçeleri ve harcamaları izleyebilecek.

Ernst & Young’in yerel OpsChain blockchain uygulamasında tasarlanan Kamu Finansmanı Yöneticisi çözümü, Toronto şehri de dahil olmak üzere dünya çapında testler yaptı. Şehir, sürmekte olan finansal yönetim dönüşüm çabalarının bir parçası olarak uzlaşmaların ve bölümler arası fon transferlerinin nasıl yönetildiğini test etti.

Ernst & Young, “Dünyanın dört bir yanındaki hükûmetlerin şehirlerini modernize ettiği ve süreçlerini dijital olarak dönüştürdüğü için, blockchain teknolojisi, vergi tahsilatından açık kaynaklı kamu harcamalar gibi süreçleri olumlu yönde etkileyebilir.”

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu