Anasayfa Sektörel Eylül Ayında Radarınızda Olması Gereken 3 Kripto Projesi

Eylül Ayında Radarınızda Olması Gereken 3 Kripto Projesi

Sektörel

Yatırımcıların Eylül ayında takip etmeleri gereken en iyi 3 kripto projesi nedir? Ayrıntılar burada...

Eylül Ayında Radarınızda Olması Gereken 3 Kripto Projesi

Kripto para piyasası, bu ayın başlarında yaşanan toplu tasfiyenin ardından bir kez daha güç üretiyor. Son ralli, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) karşı kazanılan bir başka kripto zaferinin ardından geldi. Eylül ayı, tarihsel olarak negatif performans gösteren bir ay olmasına rağmen kripto endüstrisi için ilginç bir ay olmaya hazırlanıyor.

Eylül Ayında Takip Edilebilecek En İyi Kripto Projeleri

Bitcoin (BTC)

Eylül Ayında Radarınızda Olması Gereken 3 Kripto Projesi

Bitcoin, mevcut rallinin arkasındaki güçtür. Grayscale'in BTC fonunu bir spot ETF'ye (borsa yatırım fonu) dönüştürme arayışında SEC'e karşı kazandığı zafer, yatırımcı duyarlılığına büyük bir destek verdi.

ETF henüz onaylanmamış olsa da Grayscale'in başvurusu, şimdi diğerlerinin yanı sıra BlackRock ve VanEck gibilerine katılıyor. 

Ek olarak uzmanlar, bir Bitcoin ETF'sinin onaylanma şansının çok yüksek olduğunu söyledi. Bu da BTC'yi Eylül ayında mutlaka takip edilmesi gereken bir kripto projesi haline getiriyor. 

Son olarak SEC'in, altı şirketin spot Bitcoin ETF başvurularına dair vereceği kararı ertelediğini hatırlatalım. 

Dogecoin (DOGE)

Eylül Ayında Radarınızda Olması Gereken 3 Kripto Projesi

Elon Musk'ın sahibi olduğu X (eskiden Twitter olarak biliniyordu); kısa süre önce platformun kripto ödemeleri, ticareti ve işlemleri gerçekleştirmesi için gerekli lisansları aldı. Yalnızca birkaç ABD eyaleti izin vermiş olsa da bu gelişme, Musk'ın büyük bir hayranı olduğu Dogecoin için büyük bir kazanç olabilir.

X'in kripto para birimi faaliyetlerini başlatabileceği eyaletler arasında Arizona, Missouri, Georgia, Maryland, Michigan, New Hampshire ve şimdi de Rhode Island yer alıyor. 

X'in DOGE'yi bünyesine katması, varlığın fiyatında büyük bir artışa yol açabilir. DOGE, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,731578 doların bile üzerine çıkabilir. Bu nedenle yatırımcılar, Eylül ayında köpek temalı kripto para birimini takip etmelidirler. 

Musk'ın, "X platformu tarafından X Coin'in piyasaya sürüleceğine" dair spekülasyonları reddettiğini belirtmekte fayda var.

Shiba Inu (SHIB)

Eylül Ayında Radarınızda Olması Gereken 3 Kripto Projesi

Shiba Inu, piyasadaki en popüler kriptolardan biridir. Proje, kısa bir süre önce Layer 2 ağı Shibarium'u başlattı.

Fakat lansman, tokenin fiyatı için pek bir şey yapmadı. Bununla birlikte, Eylül ayında kripto için gecikmeli bir ralli görebiliriz.

Shibarium lansmanı, proje için çok daha fazla gerçek dünya kullanım alanı getirmeyi amaçlıyor. Bu, ağ üzerinde daha fazla merkeziyetsiz uygulama (Dapp) inşa edildiği zaman talepte bir artışa yol açabilir.

Eylül Ayında Radarınızda Olması Gereken 3 Kripto Projesi içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar