Anasayfa Altcoin Eylül Ayında Yakından Takip Etmeniz Gereken 2 Altcoin

Eylül Ayında Yakından Takip Etmeniz Gereken 2 Altcoin

Altcoin

Bu ay mutlaka takip etmeniz gereken 2 altcoin projesi hangileri olabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Eylül Ayında Yakından Takip Etmeniz Gereken 2 Altcoin

Ağustos ayının ortasındaki sert düşüşün ardından kripto piyasaları hâlâ güç üretmekte zor zamanlar yaşıyor. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), aylık grafiklerde %11'in üzerinde düşüş yaşadı. 

Piyasanın mevcut düşüş eğilimi, SEC'in spot Bitcoin (BTC) ETF hakkındaki kararını ertelemesine bağlanabilir. Ancak yatırımcıların Eylül ayında dikkat edebileceği birkaç kripto para birimi var.

Peki bu kripto para birimleri hangileri olabilir? Gelin şimdi bunlara hep birlikte bir bakalım.

1.Toncoin (TON)

Eylül Ayında Yakından Takip Etmeniz Gereken 2 Altcoin

Toncoin (TON) şu anda haftalık grafiklerde en iyi 100 proje arasında en iyi performans gösteren kripto para konumunda. Dijital varlık, sosyal hakimiyetinde de ani bir artış görüldü. Artış, UNIBOT ve MoonBot gibi Telegram'a bağlı Bot tokenin artan popülaritesine bağlanıyor.

Ancak tokenin yakın gelecekte bir düzeltmeyle karşı karşıya kalabilir. Toncoin (TON), yazımız sırasında yaklaşık 1.8 dolar civarından borsada işlem görüyordu.

2. Dogecoin (DOGE)

Eylül Ayında Yakından Takip Etmeniz Gereken 2 Altcoin

Dogecoin (DOGE), Elon Musk'un X'in ABD'nin yedi eyaletinde kripto ticareti ve işlemleri sunmak üzere lisans almasının ardından büyük bir artış görebilir. Bu eyaletler arasında Arizona, Missouri, Georgia, Maryland, Michigan, New Hampshire ve Rhode Island bulunmaktadır.

DOGE'nin büyük bir hayranı olan Musk, büyük olasılıkla Dogecoin'i X'in ödeme özelliğine dahil edecek. Bu özellik üzerinde uzun süredir çalışılıyor ve çok yakında meyvelerini verebilir.

Lider meme coin, yazımız sırasında yaklaşık 0.06 dolardan borsada işlem görüyordu.

Eylül Ayında Yakından Takip Etmeniz Gereken 2 Altcoin içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik