Facebook Coin dengeleri değiştirebilir mi?

1 Dakikada Okunabilir


Facebook Coin kripto para pazarında çok fazla adından ve kendisinden söz ettirebilecek gibi. Dünyada her attığı adım olay olan Facebook kripto para konusunda attığı bu adımla 2 gün sonra kripto para sahnesine çıkacak. 2 gün sonra Facebook Coin ile ilgili detaylar daha net belli olacak ve artık insanlar kripto para birimi ile ilgili olarak bunca uzun süredir bekledikleri sorularına daha net yanıt alabilecekler. Kripto para birimleri konusunda Facebook tarafından bugüne kadar atılmayan adımlar 2 gün sonra atılmış ve nihayet sonuca ulaşmış olacak.

Facebook, kripto para birimleri konusunda atacak olduğu her yeni adımda aslında adından daha fazla söz ettirmeyi başaracak. Bitcoin ve kripto para birimi yatırımcıları bu adımların en çok kendilerine yararının olabileceği konusunda beklentiye sahip olsa da bunun kesin bir sebebi yok. Eğer Facebook kendi kripto para birimi projesine daha fazla destek verir ve kripto paralar arasında Bitcoin’e rakip olursa (beklenmiyor) kripto para pazarında bazı konularda değişiklik olabilir.

Bitcoin’i yakından ilgilendiren en önemli konu ise burada yatırımcıların kripto para biriminin değerinin Facebook Coin sayesinde artıp artmayacak olduğuna dayanıyor. Bitcoin yatırımcısı kimseler, yakın zamanda kripto para birimi ile ilgili olarak Facebook Coin haberleri sebebi ile Bitcoin’in değerinin arttığını biliyor ve bu konuda Facebook’a müteşekkirler.

*Facebook Coin hakkında tüm detayların 2 gün sonra basına kamuoyu aracılığı ile açıklanması bekleniyor.


error: Kopyalama Engellendi!