Blockchain HaberleriKripto Para Haberleri

Facebook’un kripto para projesi başarılı olamayabilir

ABONE OL:

Weiss Ratings iddiasına göre kripto para birimleri projesi üzerinde çalışan Facebook hakkında DLT odaklı bir kripto para birimi projesi üzerinde çalışmadığını ve dünyanın en büyük finans şirketlerinden çalışanları işe alırken aynı zamanda bu konuya önem vermediğini ve baştan sorunlu olabilecek bir kripto para projesi üzerinde çalışıyor olabileceğini açıkladı.

Weiss Ratings, Facebook’un finans uzmanlarını işe almaya hızlı bir şekilde devam ettiğini ve bu süreçte kripto para projesini en kısa sürede bitirmek için çalışmalara devam ettiğini açıkladı. Facebook’un kripto para projesi konusunda yapılması gerekenler hakkında bilgi vermeyen WR, kripto para projelerinin en önemli odak noktasının DLT gizlilik olduğunu belirtti.

Kripto paraların geleceği açısından çok fazla insanın Facebook tarafından geliştirilecek olan kripto para projesi üzerinde çalışmalara devam edecek olduğu tahmin ediliyor. Yakın zamana kadar Facebook Blockchain ile ilgili olan konulara ilgi gösteriyordu ancak artık sadece Blockchain değil, insanların ilgi gösterdiği kripto para birimleri konusunda da yeni adımlar atabilir.

Kripto para birimleri konusunda yatırımcıların gelecekte Facebook ve benzer şirketlerin yapacak oldukları çalışmalara daha fazla ilgi göstermeleri mümkün. Ancak kripto para yatırımcılarının büyük bölümü Facebook tarafından ortaya çıkması beklenen yeni Facebook Coin hakkında ne kadar gizli olacağı ve ne kadar değeri olacağı, değerinin olup olmayacağı gibi soruları henüz merak ediyorlar. Bitcoin yatırımcıları bunun piyasa fiyatını artıracak ve güven sağlayacak bir hamle olduğunu düşünüyor.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Eski merkez bankası yöneticisi Bitcoin ve Libra’nın geleceği hakkında konuştu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu