Coin Fiyatı

Fantom (FTM) Fiyatı ve Grafiği – 1 FTM Kaç TL Kaç Dolar?

Fantom (FTM) Nedir?

Fantom (FTM) merkezi olmayan finans (DeFi) platformudur. Fantom (FTM), sipariş üzerine tasarlanmış kendi ortak fikir algoritmasını kullanarak geliştiricilere merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri sağlayan yönlendirilmiş bir yönlendirilmiş çevrim dışı grafik (DAG) akıllı sözleşme platformudur. Fantom (FTM), kendi bünyesindeki yerel token FTM ile birlikte akıllı sözleşme platformlarıyla ilgili işlem hızı gibi sorunları çözmeyi hedefliyor.

Fantom (FTM)

Fantom (FTM) Hangi Borsalarda Bulunur?

Fantom (FTM) tokenini nereden satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız; Fantom (FTM) satın almak için en iyi borsalar sırasıyla şöyledir: OKEx, FTX, HitBTC ve KuCoin en iyi Fantom (FTM) borsalarıdır. Bunlara ek olarak Fantom (FTM) tokeni diğer kripto para borsalarından da alabilirsiniz.

Son Dakika Fantom (FTM) Fiyatı 2021

Son dakika Fantom (FTM) fiyatı: dolardan işlem görüyor. TL karşısında ise Fantom (FTM) fiyatı Türk lirasından işlem görüyor. Fantom (FTM) fiyatını istediğiniz zaman bu kısmında kontrol edebilirsiniz.

Fantom (FTM) Piyasa Değeri

Fantom (FTM) piyasa değeri: dolardadır. Ayrıca Fantom (FTM) sınırlı arza sahiptir. Şu anda bu arz 3.175.000.000 FTM ile sınırlandırılmıştır. Dalaşımdaki Fantom (FTM) arzı da şu anda 2.545.006.273 adet FTM ile sınırlıdır. Fantom (FTM) en büyük 86. kripto para birimidir.

Fantom (FTM) Hacmi

Fantom (FTM) hacmi: dolardadır. Bu değer 24 saatlik bir pencerede ölçülmekte olup istediğiniz zaman FTM hacmini öğrenmek için kontrol edebilirsiniz. Fantom (FTM) yüksek hacme sahip kripto paralardan biridir.

Fantom (FTM) Grafiği

Fantom (FTM) grafiği:

Fantom (FTM) fiyatını buradan öğrenebilirsiniz. Bu grafiğe bakacak olursak, Fantom (FTM) fiyatının günümüzde tüm zamanların en yüksek seviye rekorunu kırdıktan sonra düşüşe geçtiğini görebiliriz. Son günlerde fiyat toparlanmaya çalışsa da 0.95 dolarlık ATH fiyatının %75 gerisindedir.

Fantom (FTM) Alınır mı?

Fantom (FTM) piyasa değeri ve hacmi yüksek kripto paralardan biridir. Bu yüzden Fantom (FTM) alınabilir. Ayrıca Fantom (FTM) projesinin arkasındaki ekipte başarılı kişiler yer alıyor. Buna ek olarak Fantom (FTM) tokenleri Binance, KuCoin ve Gemini gibi lider kripto para borsalarında listelendiğin Fantom (FTM) geliştiricilerine güvenebilirsiniz.

İlgili İçerik: Fantom (FTM) Yorum ve Tahminleri 2021

Fantom (FTM) Madenciliği

Fantom (FTM) madenciliği yapılamamaktadır. Fantom (FTM) hisse kanıtları kullanan bir blok zincir olduğundan Fantom (FTM) madenciliği yapılamaz. FTM tokenleri staking yöntemi ile çıkarılabilir. Fantom (FTM) ağına daha detaylı olarak bakalım:

Fantom (FTM), akıllı sözleşmeler temel olarak DeFi ve DeFi ile ilgili hizmetleri kolaylaştırmak için sıfırdan oluşturulmuş yeni bir ortak fikir birliği mekanizması kullanır. Lachesis olarak adlandırılan bu sistem, geleneksel hisse kanıtı (PoS) algoritması tabanlı platformlara göre güvenlik iyileştirmelerinin yanı sıra çok daha yüksek kapasite ve iki saniyelik işlem tamamlama vaat ediyor. Ayrıca Fantom (FTM), ağ katılımcıları arasındaki liderliği ortadan kaldırarak düşük maliyetli saldırı riskini önler.

Fantom (FTM) staking yapılan bir tokendir ve böylece kullanıcılar FTM tokenlerini ağın operasyonları güvenli hale getirmek için kullanır ve bundan kâr elde ederler. Özünde, Fantom (FTM) merkezi olmayan çözümler çıkarmak isteyen geliştiricilere hitap ediyor. Resmi literatürüne göre Fantom (FTM) projesinin hedefi; Dünyadaki tüm işlem kuruluşları arasında uyumluluk sağlamaktır.

Fantom (FTM) token ise bu eko sistemdeki her türlü işlemin bel kemiğini oluşturur. FTM işlem ücretleri toplama ve staking gibi alanlarda kullanılır. Ayrıca FTM bu hizmetleri kullanan kişiler ödül olarak verilir.

Fantom (FTM) Yorumları

En çok okunan Fantom (FTM) yorumları:

Fantom (FTM), daha ölçeklenebilir alternatif bir ödeme yöntemidir. Akıllı sözleşme oluşturma ve dApps teknolojisi geliştirmeyi önemli ölçüde kullanarak pazarda başarılı olabilir. Şöhreti, özellikle tanınmış kuruluşlarla çalışması ile büyüyor.

Fantom (FTM) işlem hızını, ölçeklenebilirliği, verimi ve güvenliği artırmak amacıyla oluşturuldu. Proje, çeşitli durumlarda kullanılabilecek tek projedir. Akıllı şehirler ve akıllı evler olarak da bilinen yapay zekâ alanında çok kullanılacağına inanıyorum.

Fantom (FTM), DeFi uygulamalarının kullanımını kolaylaştırmayı ve saniyede binlerce işlemi gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Ağın algoritması, asenkron Proof of Stake yöntemiyle çalışır. Merkezilik, bir lider yad a bir küresel yargıç yoktur. Rastgele belirlenen kişiler düğümleri onaylar. Ağ üzerinde saniyede binlerce işlem yapılabilir, binlerce düğüm ölçeklenebilir. İşlem hızı 1-3 saniyedir. İşlem ücreti 0,01 dolar bile değildir. İşlem ücretleri FTM tokenleri ile ödenir.

Fantom (FTM) Geleceği 2021

Fantom (FTM) geleceği kripto paralar ile ticari işlemler ve merkezi olmayan finans (DeFi) alanının geleciğine bakıyor. Bu iki alandan herhangi biri ya da ikisi gelecekte vaat edici olmaya devam ederse Fantom (FTM) projesi benimsenme kazanabilir. Ayrıca Fantom (FTM) tokeninin geleceği geliştiricilerin güncellemelerine dayanmaktadır. Bir işlemi en fazla 2 saniyede onaylayan Fantom (FTM) blok zinciri rakiplerine karşı çok öndedir ve sadece bu başarı FTM geleceğinin parlak olduğunu gösteriyor.

Fantom (FTM) Güvenilir midir?

Fantom (FTM) güvenli midir sorusuna bakacak olursak, FTM tokenleri güvenlidir. Binance ve Gemini gibi alanında lider borsalarda incelemelerden sonra listelendiği için Fantom (FTM) güvenilir bir kripto para birimidir. Fantom (FTM) tokeni en büyük ilk 10 ya da ilk 50 kripto para içinde olmasa da en büyük ilk 100 içindedir. Bu yüzden proje günümüzde uzun vade için vaat eden bir kripto para olarak görülüyor.

Fantom (FTM) Nereden Satın Alabiliriz?

Fantom (FTM) 50’den fazla borsadan satın alınabilir. Fantom (FTM) tokenini Binance, KuCoin, Gemini ve FTX’den satın alabilirsiniz. Bu dört borsaya ek olarak Fantom (FTM) Uniswap V2, Gate.io, OKEx, ProBit Global gibi borsalardan da alınabilir. En yüksek Fantom (FTM) hacmi şu anda Binance borsasındadır.

Fantom

1 Fantom (FTM) Kaç TL?

1 Fantom (FTM) kaç TL? Fantom (FTM) şu anda dolardan işlem görüyor. Bu kısım anlık güncellendiğinden dolayı istediğiniz zaman FTM token fiyatını öğrenebilirsiniz. Yukarıdaki Fantom (FTM) grafiği kullanarak da güncel Fantom (FTM) fiyatını takip edebilirsiniz.

1 Fantom (FTM) Kaç Dolar?

1 Fantom (FTM) şu anda dolardan işlem görüyor. FTM fiyatı şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden %75 oranında geridedir. Yine de Fantom (FTM) uzun vadede başarılı bir proje olacak gibi duruyor.

Fantom (FTM) Yükselir mi?

Fantom (FTM) gelecek vaat eden bir projedir. Bu yüzden ilerleyen aylarda ya da yıllarda Fantom (FTM) fiyatı yükselebilir. DeFi sektörünün 2. bir patlama yapması, Ethereum ve Binance Smart Chain gibi en çok kullanılan blok zincirlerindeki işlem ücretlerinin tavan yapması gibi etmenler Fantom (FTM) fiyatı doğrudan olumlu yönde etkileyecektir. Böylece Fantom (FTM) fiyatı da başarılı bir ralli yapabilir.

Fantom (FTM) Ne Zaman Çıktı?

Fantom (FTM) kripto para birimini denetleyen Fantom Vakfı ilk olarak 2018’de kuruldu. Fantom (FTM) ana ağı olan OPERA Aralık 2019’da piyasaya sürüldü. Fantom (FTM) 2018’de token satışı yaptı. Bu satışta Fantom (FTM) projesi yaklaşık 40 milyon dolar topladı.

Fantom (FTM) Kurucusu Kim?

Fantom (FTM) kurucusu Fantom Vakfı’dır. Fantom Vakfı, Güney Koreli bilgisayar bilimcisi Dr. Ahn Byung Ik. tarafından kuruldu. Şu anda Fantom (FTM) CEO’su Michael Kong’dur. Resmi web sitesine göre Fantom (FTM) ekibi arasında uzman mühendisler, bilim adamları, araştırmacılar, tasarımcılar ve girişimciler yer alıyor. Bu çalışanlar, dağıtılmış bir platformun değerlerine uygun olarak dünyanın her yerinde dağınık bir şekilde bulunuyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 5 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu