Anasayfa Analiz Fantom Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı: FTM İçin Sırada Ne Var?

Fantom Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı: FTM İçin Sırada Ne Var?

Analiz

Fantom (FTM) ağ üzerinde 50 milyondan fazla benzersiz adrese sahip olarak yeni bir dönüm noktasına ulaştı, fakat FTM coin ne durumda?

Fantom Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı: FTM İçin Sırada Ne Var?
  • FTM'nin günlük aktif kullanıcıları ve işlemleri düştü.
  • Zincir üstü performans eşit seviyede değildi, ancak piyasa göstergeleri biraz yükselişe geçti.

Fantom (FTM) yakın zamanda ağ üzerinde 50 milyondan fazla benzersiz adrese sahip olarak yeni bir dönüm noktasına ulaştı. Yıllık büyüme %1700'ü aştığı için bu takdire şayan bir başarıydı.

Benzersiz adreslerin büyümesi, blockchain için çok umut verici görünse de, günlük aktif kullanıcı sayısı için aynı şey geçerli değildi. Token Terminal'in verileri, FTM'nin günlük aktif kullanıcılarının son 30 gün içinde düşüş kaydettiğini ortaya koydu.

Ağın düşen başarılı işlemlerinde de benzer bir eğilim görüldü. Mevcut durum göz önüne alındığında, artan benzersiz adres sayısı Fantom'un (FTM) 2023'ün 2. çeyreğinde sağlığını koruması için yeterli olacak mı?

Fantom Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı: FTM İçin Sırada Ne Var?

Fantom (FTM) İçin Kırmızı Sinyaller Var

Fantom'un zincir üstü performansına daha yakından bakıldığında, blok zincirinin lehine olmayan epeyce faktöre işaret edildi. Örneğin, Fantom'un (FTM) geliştirme faaliyeti son 30 gün içinde düştü. Bu genel olarak bir blockchain için kırmızı bir sinyaldi.

Sadece bu da değil, Fantom (FTM) etrafındaki olumsuz duygular ani bir artış kaydetti ve bu da yatırımcıların ağa olan güveninin azaldığını gösteriyor.

Fantom Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı: FTM İçin Sırada Ne Var?

Q1'in En Çok Kazananı Q2'de Performans Gösterecek mi?

Fantom Insider, 6 Nisan 2023'te yayınlanan bir tweet'te, Fantom'un (FTM) 2023'ün ilk çeyreğinde fiyat artışı yüzdesine göre kripto para birimleri listesinde üçüncü sırada yer aldığını belirtti.

Ancak büyüme durmuş gibiydi. Düşen ivme, çoğu kripto para biriminin fiyatlarını yükseltmek için mücadele ettiği mevcut piyasa koşullarına bağlanabilir.

CoinMarketCap'e göre, FTM'nin fiyatı son yedi günde %1'in biraz üzerinde arttı. Yazım sırasında, 1,2 milyar dolardan fazla piyasa değeriyle 0,459 dolardan işlem görüyordu.

Fantom (FTM) Düşüş Sinyalleri

Santiment'in verileri, ölçümlerden birkaçının önümüzdeki günlerde bir düşüş eğilimi olasılığını öne sürdüğünü ortaya koydu. Fantom'un (FTM) borsa girişi birkaç gün önce yükseldi ve bu düşüş sinyali olarak alınabilir.

En iyi adreslerin elindeki arz da bir önceki aya göre biraz düştü ve bu da balinalar arasında tokene olan güvenin azaldığını gösteriyor. Bununla birlikte, FTM'nin ağ büyümesi arttı, bu da tokeni aktarmak için daha fazla yeni hesabın kullanıldığı anlamına geliyordu.

Fantom Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı: FTM İçin Sırada Ne Var?

İşte İyi Haber

Metrikler düşüş eğilimi gösterse de, Fantom'un (FTM) günlük grafiği toparlanma sinyalleri verdi. Chaikin Para Akışı (CMF), alıcıların lehine bir gelişme olan bir yükseliş kaydetti.

Fantom Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı: FTM İçin Sırada Ne Var?

Üstel Hareketli Ortalama (EMA) şeridi, 20 günlük EMA 55 günlük EMA'yı tersine çevirirken yükseliş eğilimi gösterdi. Fantom Para Akışı Endeksi (MFI) de nötr seviyenin üzerinde sakin seyrederek önümüzdeki günlerde fiyat artışı için umut veriyor.

Kaynak: AMBCrypto

Fantom Yeni Dönüm Noktasına Ulaştı: FTM İçin Sırada Ne Var? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan