Kripto Para Haberleri

Fatih Özer’in Yengesi Zuhal Özer’in İfadesi Sızdırıldı

Thodex soruşturmasına dair sır perdesi yavaş yavaş aralanıyor. Son olarak Fatih Özer’in yengesi de yakalandı ve ifadesi de basın ile paylaşıldı. Tiran’da firari olarak kaçışını sürdüren Fatih Özer, geride bıraktıklarına da acı çektirmeye devam ediyor. Aileden çok sayıda kişi tutuklandı ve Zuhal Özer de o isimlerden biri.

Aydın Emniyeti’nin yürüttüğü operasyon ile birlikte Kuşadası’nda yakalanan Zuhal Özer, suç işlemek amacıyla örgüt kurma suçundan sulh ceza hakimliğine sevk edildi. Thodex, Türkiye’de yaşanan en büyük dolandırıcılık olaylarından biri olarak tarihe geçti ve firari isim hali hazırda kaçışını sürdürüyor.

Aileden birçok kişi tutuklandı ve ifadelerine başvuruldu. Gelişmeleri an be an aktarmaya devam ederken dilerseniz ifadede yer alan önemli detaylara da yine hep birlikte göz atalım.

İfadede Şunlar Yer Aldı:

  • Hakkımda yakalama kararı olduğundan herhangi bir şekilde haberim yoktu. Beni karakoldan aradılar fakat iki çocuğum olduğu için o an gelemedim. Sonrasında yakalandım ve şu an buradayım.
  • Serap Özer’i tanıyorum fakat çalışan olarak şirkette yer aldığından haberdarım. Onun dışında herhangi bir iletişimimiz söz konusu değildir. Şirkette yetki sahibi olduğunu ise bilmiyorum.
  • Zuhal Özer, şirket ile herhangi bir bağlantısı olmadığını da ifade etti. Bu konulara fazlasıyla uzak olduğunu ve mağdur olduğunu ifade etti.
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Bitcoin'i Geçebilir mi? ETH ile BTC Arasındaki Fark Nedir?

Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından biri olarak gündeme gelen ve hatta bu listede üçüncü sıradaki yerini alan Thodex, kripto para borsası tarihine geçecek bir vurgun ile adını hafızalara kazıdı. Kurucusu şu an Tiran’da ve aramalar devam ediyor.

Son olarak mafya koruması altında olduğunu ve para karşılığı koruma talep ettiği haberini de yine bu mecrada siz değerli okurlarımız ile paylaşmıştık. Fatih Özer’e dair tüm ip uçları yavaş yavaş çözümleniyor ve öyle zannediyoruz ki kısa bir süre içerisinde yakalanarak ülkeye getirilecek. An itibarıyla aileden birçok kişi tutuklandı ve her geçen gün operasyon çok daha faal bir hal alıyor.

İlgili İçerik: Yatırım Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Bitcoin Dolandırıcılıkları

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu